PlayStation 5 HD Camera (PS5)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Vaše cena s DPH1 599 Kč
Vaše cena bez DPH1 321 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:3 198 bodů
Tento produkt lze získat za:159 900 bodů
Dostupnost:
Datum bude upřesněno > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód170621
VýrobceSony
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Obalanglicky
Typ příslušenství konzoleOvladače: Gamepady, Joysticky...
Popis

Popis produktu:

Díky dvěma objektivům pro snímání 1080p a vestavěnému stojanu HD kamera hladce spolupracuje s PS5 ™, aby vás dostala do centra pozornosti. Pomocí tlačítka "create" u  bezdrátového ovladače DualSense ™ rychle vytvořte záznam nebo vysílejte živě hraní vašich her.


Zachyťte nepopsatelné okamžiky!

 

Zachycení v 1080p -zaznamenejte hraní v hladkém a ostrém rozlišení Full HD pomocí dvou širokoúhlých objektivů fotoaparátu, díky nimž si zaznamenáte své epické herní momenty. Pomocí tlačítka "create" u bezdrátového ovladače DualSense ™ rychle vytvořte záznam nebo streamujte živě.

 

Vestavěný stojan - nastavte si dokonalý záběr s vestavěným nastavitelným stojanem kamery HD. Jeho kompaktní design umožňuje bezpečné umístění nad nebo pod televizor - kde zároveň můžete doladit úhel tak, aby vyhovoval vašemu nastavení.

 

Nástroje na odstranění pozadí -využijte nástroje pro odstraňování pozadí  u konzole PlayStation®5, který váš stream doladí k dokonalosti. S kamerou se můžete během vysílání v režimu obraz v obraze zobrazit pro vaše diváky tak, že nebude vidět, co máte za sebou. Se schopností oříznout pozadí nebo ho zcela smazat pomocí green-screenu tato funkce posouvá živé vysílání na novou úroveň.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.