Physicus - Návrat (PC)

Physicus - Návrat (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód005215
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Od dopadu meteoritu uplynulo několik let a na malé planetce opět dochází k nepochopitelným jevům. Objevily se zvláštní světelné úkazy a z laboratoře uprchli všichni vědci. Jediné, co by ti mohlo pomoci, je nesrozumitelný videozáznam. Znovu prozkoumej svět PHYSICUSE a zjisti, co se zde před lety skutečně stalo!

Na své objevení čekají bizarní stroje, impozantní budovy a tajemné laboratoře. Při řešení hádanek zjistíš, že fyzika je fascinující naukou o jevech, které tě denně obklopují. Jak využívají ponorky Archimédův zákon? Jaká cívka vyrobí správné napětí pro výzkumnou stanici? Jak vzniká zatmění Slunce? Co znamená „anomálie" vody? Jak je možné, že vidíme barevně? Jak funguje transformátor a Gaigerův počítač? Jak je vlastně velký atom? Jaký je rozdíl mezi ozvěnou a dozvukem? A jaký poznatek se skrývá za slavným Einsteinovým vzorcem E=mc2? Mystický a půvabný svět s krajinou plnou detailů zaručí, že se pro tebe PHYSICUS stane nezapomenutelným zážitkem. Vydej se znovu na dobrodružnou cestu světem fyziky!

Dveře do observatoře jsou uzavřeny a otevřít se dají až po vyřešení optické hádanky. Nepřipomíná ti 3D-skener oční bulvu...? Rychle do kapitoly optika, kde je vysvětlen rozdíl mezi krátkozrakostí a dalekozrakostí. S těmito vědomostmi určitě budeš schopen vyrobit správnou čočku a otevřít další dveře! Ve svém přenosném počítači máš uloženy všechny vědomosti z oblasti fyziky, které ti pomohou při putování cizorodým světem PHYSICUSE.

Na to, abys mohl do temnot výzkumné laboratoře vnést světlo, musíš ze sluneční energie vyrobit elektřinu. Do observatoře se dostaneš až když se ti s vědomostmi z oddílu „optika“ podaří ve slévárně vyrobit správnou čočku. A přístup do elektrárny se zase uvolní tehdy, když správně seřadíš protony a elektrony v atomu. Objasnit tajemství opuštěné výzkumné stanice se ti ovšem nepodaří dřív než vyřešíš všechny hádanky a rozpohybuješ zdánlivě nepochopitelné stroje.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.