Persona 4 Golden (PSV)

Persona 4 Golden (PSV)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód050657
PNUS verze
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Pokračujíc ve stopách titulu Persona 3 Portable , druhé nejvyšší hodnocené PSP hry všech dob a vycházeje ze hry Persona 4 , jednoho z nejoblíbenějších Atlus titulů vůbec, přináší P4G vylepšený a rozšířený přenosný RPG zážitek.
Grafika je nádherně propracovaná a naplno využívá možnosti 5"OLED displeje. Audio stránka hry je lepší než kdykoli předtím a obsahuje 1,5 krát více namluveného dialogu než původní vydání. Nová online funkce umožňuje přivolat na pomoc jiných hráčů , když jste blízko smrti ve světě TV.
P4G přímo překypuje novým obsahem. Sbírat můžete nové Persona, přežít nové příběhové události se zcela novou postavou, ohromujícími novými anime cut-scénami, mezi nimiž je i nová úvodní animace s novou skladbou od hlavního skladatele Shoji Meguroa, čekají Vás nové, fanoušky navržené vylepšení a změny a ještě mnohem, mnohem více! Persona 4 Golden je mnohem víc než jen přenosná verze klasiky : je to nejlepší způsob, jak ji zažít!
Vylepšená a rozšířená verze jednoho z nejlepších RPG všech dob. Vylepšená grafika, nový příběh a namluvené dialogy a další v kombinaci s hlubokým tahovým bojovým systémem, návykovým ovládáním postav a Person a nezapomenutelné obsazení.
Mezi bitvami a ovládáním Person Vám hra P4G umožňuje vybrat si, jak chcete trávit svůj každodenní čas díky množství různých aktivit.
Dokážete odhalit skutečný konec příběhu? Téměř 100 hodin hraní Vás vtáhne do hluboké záhady, kde půlnoční TV vede k sérii vražd.