Panasonic Lumix DMC-TZ70EP-K

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
7 290 Kč 6 025 Kč bez DPH
Za nákup tohoto produktu lze získat:14 580 bodů
Tento produkt lze získat za:729 000 bodů
Skladem
Osobně v Mostě:dnesPřepravní společností:zítra
Kód186311PNDMC-TZ70EP-KVýrobcePanasonicZáruka24 měsíců
Parametry a specifikace
Textčesky / slovensky
Popis

Fotoaparát LUMIX DMC-TZ70 je vrcholně všestranný kapesní fotoaparát s 30.násobným optickým zoomem, elektronickým hledáčkem, WiFi konektivitou podpořenou technologií NFC, ovládacím prstencem a podporou záznamu do souborů RAW. Fotoaparát LUMIX DMC-TZ70 je vrcholně všestranný kapesní fotoaparát, který Vás nesklame. Vedle pozoruhodného výkonu 30x násobného optického zoomu tento fotoaparát nabízí celou řadu manuálních funkcí pro podporu vaší kreativity, například hledáček LVF (Live View Finder), ovládací prstenec, záznam do formátu RAW a funkci Focus Peaking. Tyto funkce umožňují pořizování detailních snímků od běžných momentek až po dechberoucí záběry z dovolené. Hledáček i displej prošly zásadní proměnou - zvýšilo se jejich rozlišení, takže jsou mnohem detailnější než u předchůdce, modelu TZ60, naopak výrazně ubylo rozlišení snímače, čímž nyní fotoaparát dosahuje lepších výsledků v horších světelných podmínkách (méně obrazového šumu).   30x optický zoom v ultrakompaktním těle

Společnost Panasonic již dlouho vybrušuje své optické technologie a nyní dokázala vestavět 24mm širokoúhlý objektiv s 30násobným zoomem (ekvivalent 35mm filmu: 24–720 mm) do štíhlého a tenkého těla. Díky němu můžete zachytit nejrůznější scény, od dynamických krajin až po vzdálené osoby a zvířata.

Vestavěný hledáček LVF

Tento fotoaparát je vybaven hledáčkem LVF (Live View Finder) s úhlopříčkou 0,2 palce, rozlišením 1 166 000 bodů a 100% pokrytím záběru. Umožňuje stabilní držení fotoaparátu a výbornou viditelnost živého obrazu i při velkém přiblížení a na přímém slunci.

Stabilizace HYBRID O.I.S.+ a funkce Level Shot

Pětiosý systém HYBRID O.I.S.+ pro stabilizaci videa detekuje a kompenzuje 5 typů pohybů fotoaparátu – vodorovný a svislý pohyb, otáčení podle osy objektivu, svislé otáčení a vodorovné otáčení.

Funkce Level Shot rozpoznává vodorovnou rovinu záběru a udržuje ji vyrovnanou, i když je fotoaparát nakloněný.

Díky tomu lze pořizovat vyrovnané snímky i naslepo, například při fotografování nad hlavou.

Snadné připojení Wi-Fi díky technologii NFC nebo QR kódu

Díky spojení funkce Wi-Fi s technologií NFC si můžete užít flexibilní fotografování a okamžité sdílení snímků s nepřekonatelně jednoduchým použitím. Chcete-li propojit fotoaparát se smartphonem nebo tabletem, stačí je přiložit k sobě a postupovat podle jednoduchých pokynů. Nastavení je neskutečně jednoduché a stačí k němu několik sekund.

Pokud smartphone nebo tablet nepodporuje technologii NFC, lze jej přesto připojit k fotoaparátu velmi jednoduše, prostým naskenováním QR kódu z displeje fotoaparátu.

Pro použití této funkce doporučujeme aktualizovat aplikaci "Panasonic Image App" na nejnovější verzi. 12,1 megapixelový snímač MOS s vysokou citlivostí

Ve fotoaparátu je použit nově 12,1 megapixelový snímač MOS s vysokou citlivostí, který nahradil 18,1 Mpx snímač použitý v předešlém modelu TZ60. Díky úbytku efektivního rozlišení (nižší hustota bodů na snímači) dosahuje fotoaparát lepších výsledků za horších světelných podmínek, kdy výrazně klesá úroveň šumu. Tuto úroveň navíc účinně potlačuje ještě NR systém, který je součástí procesoru Venus Engine. Citlivě odstraňuje šum a to i nízkofrekvenční. Výsledkem je ještě vyšší kvalita obrazu i při rozšířené citlivosti ISO 6400.

Jedinečné fotografie a videa díky efektovým filtrům

Díky řadě efektových filtrů můžete v kreativním režimu dodat fotografiím a videím umělecký a originální výraz.

Funkce Kreativní panorama umožňuje vytvořit působivý svislý nebo vodorovný panoramatický snímek jediným pohybem fotoaparátu. 

Ukládání do formátu RAW

Tento fotoaparát umožňuje ukládání snímků do formátu RAW. Dokonce i snímky pořízené při vysoké citlivosti ISO lze vyvolat tak, aby byly ostré a s minimem šumu.

Ovládací prstenec

Manuální nastavení je díky ovládacímu prstenci hračkou, neboť umožňuje intuitivní řízení některého z často používaných parametrů: ohniskové vzdálenosti, clony, času a kreativních filtrů. Ovládací prstenec umožňuje také plynulé manuální ostření.

Manuální ostření / funkce Focus Peaking

Pro přesnější kontrolu nad ostřením je tento fotoaparát vybaven funkcí Focus Peaking, která v režimu manuálního ostření zobrazuje vrchol zaostření. Zaostření můžete kontrolovat při sledování objektu v živém zobrazení. Tuto funkci můžete také využít při ovládání fotoaparátu prostřednictvím smartphonu nebo tabletu přes připojení Wi-Fi, a to při fotografování i záznamu videa.

Pomoc při kompozici

Fotografování se správnou kompozicí je nyní snadné, stačí vybrat nejvhodnější vzor – třetiny, diagonály, tunel, vyzařování 1 a 2 nebo tvar S a umístit fotografované objekty podél vodicích čar. Dobře komponovaný záběr má okouzlující perspektivu a bude vypadat dramaticky a rafinovaně. Tuto funkci lze použít nejen při fotografování podle displeje, ale i s hledáčkem LVF.

Funkce vodováhy umožňuje fotoaparátu rozpoznat náklon v obou osách, což je užitečné při kompozici.

Záznam videa v rozlišení Full-HD 1920x1080p ve formátu AVCHD a MP4

Tento fotoaparát dokáže zaznamenávat video v plném HD rozlišení 1920 x 1080 60p (v oblastech NTSC) / 50p (v oblastech PAL) do neprokládaného formátu AVCHD (MPEG-4 / H.264). Díky schopnosti nahrávat video v plném rozlišení neprokládaně lze detailně zachytit i pohybující se objekty. 30násobný optický zoom při nahrávání videa

Při nahrávání videa je k dispozici výkonný 30násobný optický zoom s dvoukrokovou funkcí. Pokročilá stabilizace obrazu HYBRID O.I.S.+ se postará o to, aby obraz nebyl roztřesený ani při vysokém přiblížení. Funkce Level Shot rozpoznává vodorovnou rovinu záběru a udržuje ji vyrovnanou, i když je fotoaparát nakloněný. Díky tomu lze pořizovat vyrovnané záběry i naslepo, například při fotografování nad hlavou.

Vysokorychlostní video 120/100 snímků/s v HD

Můžete nahrávat videa s vyšší rychlostí – 120 (v oblastech NTSC) / 100 (v oblastech PAL) snímků/s v HD kvalitě. Je tak možné zachytit scény, které nelze pozorovat pouhým okem, a poté je přehrát v dramatickém zpomalení.

Stereofonní mikrofon

Díky stereofonnímu mikrofonu kopírujícímu nastavenou ohniskovou vzdálenost jsou videa doplněna kvalitním stereofonním zvukem ve formátu Dolby Digital. Při nahrávání jsou potlačeny mechanické zvuky způsobené zoomováním. K dispozici je také funkce automatického potlačení hluku větru, která potlačí hluk na pozadí a zvýrazní lidský hlas.

Odvažte svoji kreativitu s Připojení jedním dotykem (NFC)

Technologie NFC (Near Field Communication) usnadňuje navázání spojení pomocí Wi-Fi. Stačí se dotknout smartphonu nebo tabletu s podporou technologie NFC, a promění se v dálkový ovladač nebo příjemce dat z fotoaparátu.

Využijte naplno možnosti připojení přes Wi-Fi díky aplikaci „Panasonic Image App“. Zvláště během cestování oceníte funkce:

Vzdálené fotografování
Okamžitý přenos
Zeměpisné souřadnice
Vzdálené prohlížení
Snadné sdílení
Pohodlí bezdrátového přenosu Wi-Fi ovšem využijete i doma. Například s fukcemi:

Synchronizace s cloudem
Automatický přenos snímků
Bezdrátové přehrávání na TV
Bezdrátový tisk
Inteligentní režimy iA a iA Plus

Začátečníci mohou režim iA (inteligentní automatika) použít k fotografování krásných snímků s podporou celé řady pomocných funkcí, včetně režimu i-Food a inteligentního fotografování z ruky za šera. Režim iA Plus pak umožňuje navíc nastavit rozostření pozadí, kompenzaci expozice a vyvážení bílé. 3,0" displej s 1 040 000 body

Velký třípalcový TFT displej s rozlišením 1.040.000 bodů je dobře viditelný při jakémkoli osvětlení a výborně se hodí k fotografování i prohlížení snímků.

Nabíjení z adaptéru i z USB

Baterii fotoaparátu lze nabíjet jak nabíječkou z elektrické zásuvky, tak pomocí kabelu USB.

Rozměry a hmotnost: 110,7 × 64,6 × 34,4 mm 243 g

Obsah balení:

Panasonic Lumix DMC-TZ70 akumulátor DMW-BCM13 poutko na ruku kabel USB nabíječka

CD-ROM se softwarem

PopisKe stažení

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08