Nintendo DSi XL Dark Brown

Nintendo DSi XL Dark Brown
Nintendo DSi XL Dark Brown
Nintendo DSi XL Dark Brown
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód028139
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Dvě velké obrazovky s úhlopříčkou 4.2" (což je hodnota, která překonává svého předchůdce Nintendo DS Lite o celých 93%) vás vtáhnou přímo do víru akce a dobrodružství. Osvědčené herní legendy jako například New Super Mario Bros anebo Mario Kart dostávají na dvojici doslova mamutích displejů zcela nový rozměr. Nejde však jen o pouhý vizuální efekt: větší plocha dotykové obrazovky znamená i daleko preciznější a komfortnější práci se stylusem. Chrabrého hrdinu Linka v titulu The Legend of Zelda: Spirit Tracks tak budete spletitým podzemím labyrintem provádět s akurátní přesností a z ní plynoucím ojedinělým zážitkem z pohodlného ovládání.

Aby potěšujících novinek nebylo málo, dostanete navíc ke každému Nintendu DSi XL dva hodnotné DSiWare tituly: logickou záležitost Dr Kawashima’s: Little Bit of Brain Training: Arts Edition a užitečný slovník Dictionary 6 in 1 s podporou kamerky. Dalším milým bonusem navíc je pak internetový prohlížeč Nintendo DSi Browser, který vám vždy ochotně přes Wi-Fi připojení otevře bránu do vzrušujícího světa této populární celosvětové sítě. Omračující zářivý lesk zdobí vrchní stranu elegantní konzole, zatímco její spodek je vyveden v praktickém matném provedení. Nintendo DSi XL se vám při hraní bude skvěle držet jak ve vašich rukou, tak i na jakémkoliv dalším povrchu, například desce stolu. Nový je i stylus – speciální pero pro práci s dotykovou obrazovkou, které činí hru mnohem komfortnější a přirozenější.

Jinak nový model nabízí všechny funkce jako jeho předchůdce Nintendo DSi (které se na trhu objevilo v dubnu 2009): možnost stahování her z Nintendo DSi Shopu, pořizování i úpravu fotografií a jejich následné sdílení s vašimi přáteli a samozřejmě i bohaté možnosti práce s hudebními a zvukovými nahrávkami.