Ninebot Segway Kickscooter ES4 - černá

Obrázek
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód109604
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte ZDARMA
REMA 4-21-7
1ks
Zdarma
Popis
Parametry a specifikace
Popis

Model s přídavnou baterií
Pokud chcete zvýšit maximální rychlost nebo dojezd elektrické koloběžky Ninebot, tak tento model je ten pravý. Přídavná baterie Vám zajistí, že rychlost stoupne až na pěkných 30 km/h a dojezd se prodlouží na skvělých 45 km.

POZOR po přidání baterie je možné koloběžku provozovat jen mimo pozemní komunikace v souladu s platnou legislativou EU. Prosím dbejte zvýšené opatrnosti a používejte helmu aj. ochranné pomůcky.

Ideální elektrická koloběžka do města i mimo něj

Ninebot by Segway Kickscooter představuje svou elektrickou koloběžku, která vás hravě dostane do školy nebo do práce.

Díky svým kompaktním rozměrům ji můžete po složení lehce přenášet v ruce nebo převážet v autě či MHD. Vysokokapacitní lithiová baterie zajistí slušný dojezd na úrovni 25 km a dokáže koloběžku rozpohybovat na rychlost až 25 km/h. K lepší viditelnosti v provozu je koloběžka vybavena stylovými světly a zadními LEDkami.

Sympatickou vychytávkou pro vás bezesporu bude volitelné nastavení zabarvení světel. Díky použitým materiálům - titan, karbon, magnézium a hliník, si můžete být jisti, že koloběžka dost vydrží a přitom není nikterak těžká

Klíčové vlastnosti elektrické koloběžky Ninebot by Segway Kickscooter - Dark grey
Elektrická koloběžka vhodná do města i mimo něj
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost
Maximální rychlost 25 km/h a dojezdem 25 km
S přídavnou baterií činí max. rychlost 30 km/h a dojezd pak 45 km
Designová světla a zadní LED světla
Tempomat
Možnost propojení s aplikací
Inteligentní systém řízení baterie

Naprosto jednoduché používání koloběžky Ninebot
Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter vyniká především svým velmi jednoduchým a pohodlným používáním. K udržení stejné rychlosti jízdy slouží tempomat. Díky němu se tak budete moci soustředit plně na jízdu a neřešit svou rychlost. Směr jízdy určíte náklonem na tu stranu, kterou se chcete vydat. Jakmile dorazíte do cíle, stačí vám zmáčknou tlačítko a koloběžku hravě složíte.

Velice kvalitní komponenty koloběžky Ninebot by Segway Kickscooter
Nejen vaše klouby ocení přepracovaný systém dvojitého odpružení zadního i předního kola. Pro zvýšenou bezpečnost je koloběžka vybaveny prvotřídním brzdným systémem, který kombinuje přední elektronickou brzdu podpořenou ABS systémem s tou zadní mechanickou. K lepšímu jízdnímu komfortu přispívá i inteligentní systém řízení baterie, která v případě vzniku jakékoliv nadbytečné energie - např. při jízdě z kopce - je uložena zpátky do baterie a přidá  tak další kilometry k celkové dojezdové vzdálenosti.

Možnost propojení s šikovnou aplikací
Koloběžku lze spárovat pomocí chytrého telefonu s mobilní aplikací. V aplikaci můžete sledovat stav baterie, provozní teplotu a další důležité informace o vašem modelu. Díky aplikace můžete na dálku znemožnit její nastartování, a tím si zajistit patřičný pocit bezpečí. Koloběžka Ninebot by Segway Kickscoote je ideální volbou do města nebo i na kratší výlety.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.