NetGear Wireless-N 300 Router - JWNR2000 použité

NetGear Wireless-N 300 Router - JWNR2000 použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód046848
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
bez adaptéru (MV12-Y120100-C5 12V 1A 5.5x2.5m)

Bezdrátový směrovač Wireless-N JWNR2000.
Podrobný návod: http://www.netgear.cz/cs/produkty/pro-domaci-uzivatele/smerovace-a-adsl-modemy/jwnr2000.html

http://www.netgear.com/home/products/wirelessrouters/work-and-play/WNR2000.aspx#two

Nejlevnější Wi-Fi router standardu Wireless-N (300 Mb/s) na českém trhu se špičkovou úrovní zabezpečení, vynikajícím poměrem pokrytí/rychlost/stabilita a pokročilými ekologickými funkcemi.
Soustava integrovaných předladěných antén z metamateriálů, podpora WDS (repeater), vícenásobné SSID s oddělenými bezpečnostními a přístupovými pravidly.
Pokročilé QoS.
Guest network se čtyřmi profily.
Podpora IPv6 Pass-Through.
Minimální spotřeba včetně automatického řízení spotřeby elektrické energie v závislosti na délce kabelu a vzdálenosti Wi-Fi klienta.
Snadné připojení jiných Wi-Fi zařízení stisknutím jediného tlačítka díky technologii Push 'N' Connect (WPS), samostatné tlačítko pro zapnutí/vypnutí celého přístroje.
Možnost umístění na výšku i naležato.
Jednoduchá instalace pomocí CD průvodce,
Podpora MAC OS a Windows 7.

Popis:

Klíčové vlastnosti - NETGEAR Difference:

•Lepší rychlost pokrytí i dosah bezdrátové sítě
•Funkce pro splnění vysokého ekologického standardu z hlediska úspory elektrické energie
•Pokročilé QoS
•Kompaktní a elegantní design vhodný do každého interiéru
•Soustava integrovaných předladěných antén z metamateriálů
•IPv6 Pass-Through
•Guest network - síť pro návštěvníky s možností rychlého přepnutí mezi čtyřmi uživatelsky přizpůsobitelnými profily
•Velmi snadná instalace pomocí instalačního CD s aplikací Smart Wizard
•Automatická kontrola a aktualizace nejnovějšího softwaru zajistí udržování maximálního výkonu
•Možnost zálohování nastavení routeru a emailové upozornění na významné systémové události
•Snadné připojení dalších bezdrátových zařízení díky funkci Push´n´Connect
•Podporuje starší standard Wireless-G i nejnovější Wireless-N řešení
•Zapojením Wireless-N USB adaptéru WN111 zajistíte perfektní dosah a výkon i pro starší počítače
Opravdu vysokorychlostní přístup k internetu i datům

Nová technologie Wireless-N nabízí přesně ty vlastnosti, které vyžadují nejnáročnější domácí sítě - maximální výkon, široké pokrytí a nepřekonatelnou rychlost. Router JWNR2000 navíc nabízí soustavu integrovaných předladěných antén z metamateriálů - nic lepšího v oblasti Wi-Fi zařízení nenajdete. Nemusíte dělat žádné kompromisy - v rámci jedné sítě můžete bez problémů současně telefonovat přes internet, hrát online hry i streamovat video v té nejvyšší kvalitě. Systém priorit navíc zajistí optimální datový prostor pro bezproblémový chod každé aplikace.

Nemusíte se omezovat ani v případě, že máte doma starší počítač, který nepodporuje nejnovější standard bezdrátových přenosů Wireless-N. Jednoduše zapojte Wireless-N USB adaptér WN111 (dokoupitelný samostatně) a využijte přednosti standardu Wireless-N na maximum.

Ekologicky i energeticky šetrný router

Pokud stejně jako my kladete důraz na ekologii, směrovač JWNR2000 Vás bezesporu uspokojí. Splňuje náročné ekologické zásady pro optimalizované využívání energie, a je tak maximálně šetrný k životnímu prostředí i spotřebě elektrické energie. Minimální spotřeby routeru je dosaženo díky automatickému řízení spotřeby elektrické energie v závislosti na délce kabelu a vzdálenosti Wi-Fi klienta, samozřejmostí je i vypínání nevyužitých portů vestavěného čtyřportového 10/100 Mb/s přepínače a výrazné omezení výkonu Wi-Fi v době, kdy nejsou aktivní žádná připojení. Navíc samotné balení produktu je vyrobeno z minimálně 80% recyklovaných materiálů.

Zabezpečení nejvyšší třídy

Směrovač JWNR2000 se může chlubit opravdu silným bezpečnostním zázemím chránícím vaše cenná data. Patří k němu dvojitý firewall (NAT a SPI), ochrana proti útokům Denial-of-Service (DoS), detekce proniknutí do systému a jeho prevence (IDS), Wi-Fi Protected Access (WPA2-PSK, WPA-PSK), Wired Equivalent Privacy (WEP), kontrola síťových prvků a Wi-Fi Protected Setup (WPS) pro připojení jiných Wi-Fi zařízení prostřednictvím tlačítka Push´n´Connect.

Zapojení a instalaci zvládne i úplný začátečník

Všechna naše zařízení, a tedy i router JWNR2000, lze instalovat ručně i automaticky. Ruční instalace vyhovuje pokročilým uživatelům, automatická zase zajistí bezproblémové zprovoznění našich přístrojů i uživatelům, kteří jsou v oblasti počítačových sítí naprostými začátečníky. K routeru JWNR2000 přidáváme instalační CD s nejnovější generací unikátní aplikace Smart Wizzard 3.0, která i naprosto nezkušené uživatele přehledně provede všemi kroky instalace. Komunikace ve Vašem rodném jazyce je samozřejmostí.

Bát se nemusíte ani připojování jiných Wi-Fi zařízení. Nabízíme Vám funkci Push´n´Connect, která učiní ze zapojení zařízení do sítě snadný a rychlý úkon pro každého uživatele. Díky chráněnému přístupu WPS Vám pro připojení jiných zařízení do domácí Wi-Fi sítě bude stačit stisk jediného tlačítka a navíc si nemusíte muset pamatovat žádné přístupové heslo.

IT zařízení většinou velmi rychle stárnou. Ta naše ale ne. Router JWNR2000 jsme totiž vybavili funkcí automatické kontroly a aktualizace nejnovějšího softwaru, takže se můžete těšit na udržování maximálního výkonu po velmi dlouhou dobu.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.