Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Collection (PS3)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Collection (PS3)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód071858
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Tekken 6 (PS3) použité
Bazar
Skladem 1 ks
290 Kč290 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Hra pro Playstation 3 Naruto Ultimate Ninja Storm Collection.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm

Další díl přinášející příběh animovaného ninji Naruta a jeho přátel. Hra vám umožní zhostit se jedné z 25 postav známých z TV série Naruto, kdy každá postava je originální vzhledově i co se speciálních útoků týče.

Budete se pohybovat po rozsáhlém světě, který je plný NPC postav jenž žijí vlastními životy. Projdete stovkou misí a mnoho dalšího.

Základem hry jsou trojrozměrná bojiště, která jsou dokonce mutlidimenzionální. Prostředí tak při boji hraje obrovskou roli, a každé má svá vlastní specifika, jichž bude třeba využít, popřípadě si dát pozor na jejich přednosti využívané soupeřem. Nepůjde přitom jen o bitky. Kromě klasických úderů a komb bude možné objevovat tajné kombinace, jež jsou obzvlášť silné.

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2:

Přichází další tornádo divokého příběhu ninji Naruta a jeho přátel. Přestože každý příběh má většinou dvě různé stránky pohledu, nový Naruto má hned tři, když se pohybujete v roli samotného Naruta, Sasuke a Jiraya.

 

Čeká na vás přes 40 různých postav, ze kterých si budete moci vybrat pro boj s ještě destruktivnějšími bossy, či vylepšeným kooperativním bojem více spřátelených postav. Aby nová výprava nezahálela v žádném směru, je zde také online bitka, která zostří vaše schopnosti.

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3:

Full Burst 4. velká válka ninjů pokračuje. Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 prošel důkladnou přeměnou a nyní je zpátky. Mezi řadou vylepšení najdete i oceňovanou kapitolu, ve které se setká Sasuke a Itachi.