Naruto: Rise of a Ninja (X360) použité

Naruto: Rise of a Ninja (X360) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód042021
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
Alternativní produkty
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (X360)
Skladem > 5 ks
449 Kč371 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Další v řadě videoherních adaptací populárního japonského anime TV seriálu. Příběh hry tedy logicky těží z toho, co nabízí seriálová předloha. Hlavním hrdinou je dvanáctiletý chlapec Naruto, v němž se probudí schopnosti devítiocasé démonické lišky, která před 12ti lety napadla vesnici Konoha.

Tehdy ji totiž ninjové zpacifikovali tím, že ji uvěznili v těle čerstvě narozeného chlapce - Naruta. Díky síle devítiocasé lišky se z něj stal hyperaktivní aspirant na skutečného ninju, kterého více než škola baví provádění celé řady skopičin. Jeho hlavním cílem je však statut skutečného ninji a udělá pro to cokoli.

Jde o první videoherní adaptaci, která je inspirovaná celým seriálem a nabízí možnost prožít si Narutův příběh pěkně od počátku. To znamená, že se v roli Naruta setkáte i s dalšími známými postavami, mezi než patří Sasuke, Sakura, Kakashi a další. Co se hratelnosti týče, jede o kombinaci RPG, akční adventure a bojovky. Čeká tak na vás vylepšování postavy, celá řada soubojů, ale i tradiční arkádové sekvence. Nechybí však ani podpora multiplayeru přes Xbox Live, v jehož rámci se mohou dva hráči rubat v online soubojích 1vs1.