Mykropolis: Město Robotů (PC)

Mykropolis: Město Robotů (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód005218
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Monitor plný robotů? Takové je dobrodružství se spoustou akce, strategie, logiky a zábavy. Hráči se dostanou ve vzdáleném vesmíru na podivnou planetu, do místa plného robotů. Ti jsou tyranizováni krutovládcem Vulcorem a čekají na Vyvoleného, který je osvobodí. Děti všude nacházejí různé části robotů: mechanické ruce, trup, podvozek. Každý robot zvládne něco jiného. Najít tu správnou kombinaci na splnění konkrétního úkolu: právě o to tady jde!

Mirza, Gaia, Plonk a jejich přátelé sice pomáhají na cestě vedoucí třemi vrstvami planety až do jejího středu, ale plnění všech logických úkolů a hádanek je jen na dětech. Hráči rychle pochopí, Že myšlenka často svede víc než samotný čin. Znalosti geometrie a matematiky s vědomostmi o strojích a elektromechanice pomohou ušetřit cenný čas. Uspějí chytré hlavičky: hrubá síla ve městě robotů rozhodně nestačí!

Výjimečný a originální scénář, nevšední grafika, deset trojrozměrných videí, původní soundtrack, sestavování tisíců různých robotů, celkem 30 logických her, technický námět velmi citlivě zapracován do děje příběhu ... to jsou jen některé rysy dobrodružné hry. Nechybí však ani humor, roztomilé animace strojů a především spousta poznatků z vědy a techniky. Mykropolis našel volný námět ve filmech a sci-fi literatuře a nabídne spoustu různých experimentů.

Popis konfigurace:

Multiplatformní CD-ROM je určený pro počítače IBM PC či Macintosh kompatibilní v minimální konfiguraci:

PC:
procesor min. INTEL Pentium II
paměť 32MB RAM
CD-ROM mechanika
grafická karta podporující režim SVGA, tisíce barev (HiColor, příp. TrueColor)
Windows 95/98/ME/2000/XP

Mac:
iMac nebo G3
paměť min. 32MB RAM
CD-ROM mechanika
MacOS 7.5 nebo vyšší