Můj kamarád kůň (PC)

Můj kamarád kůň (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód051320
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Skoro každá dívka, v určité fázi života, sní o ježdění na koni a mít svého vlastního koně. Sdílejí spolu zvláštní druh přátelství, který se prohlubuje nejen jízdou a tréninkem, ale také péčí o něj. Tato unikátní zkušenost je nyní zachycena ve hře Můj kamarád kůň, která je kompletní a nejvíce realistickou PC hrou, simulující jízdu na koni.

Zajímáte se vášnivě o koně? PC hra Můj kamarád kůň je právě pro Vás, neboť je to Vaše šance zkusit si všechno o vzrušujícím a zábavném životě s Vaším koněm, jako jeho jezdec. Můžete si zahrát proti ostatním jezdcům a svého koně si pojmenovat dle Vašeho výběru.

Splňte si svůj sen a postupně se posouvejte dál a v soutěžích, které se konají v různých částech světa, přesouvají se z venkova až do světových metropolí. Pracujte na svém výkonu až se z Vás postupně stane Šampión světových soutěží. PC hra Můj kamarád kůň Vás vtáhne do děje a jezdec si připadá, jako kdyby opravdu seděl v sedle, neboť simulace je opravdu velmi autentická. Hra je také doplněna zajímavou animací s krásnou přírodou.

» Vlastnosti hry:
Světový šampionát
» nauč se, jak jezdit na koni a skákat přes různé překážky a trénuj jak vyhrát 5 šampionátů v různých částech světa
Lekce ježdění
» jsou jednodušší hry než v samotném šampionátu, ale jezdec má příležitost si zde zdokonalit své jezdecké schopnosti a zahrát si také napínavé mini-hry tyto hry nabízejí zábavu pro příležitostné i stálé hráče
Ty a tvůj kůň
» toto je tvůj profil, kde si můžeš přizpůsobit charakter svého koně jezdec se o svého koně může starat – čistit ho, kartáčovat, hřebelcovat … v průběhu hry jezdec sbírá různé trofeje a odměny, za které dostává různé druhy oblečení pro sebe a různé druhy doplňků pro koně (např. sedlo, popruhy, uzdu…)