Minecraft (PSV)

Minecraft (PSV)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód062085
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Zažijte herní fenomén Minecraft přizpůsoben pro konzole PlayStation Vita ! Vytvořte světy omezeno pouze svou fantazií . Prozkoumávejte , budujte a podmaňujte sami, nebo se svými přáteli v na rozdělené obrazovce , nebo přes PlayStation Network! Nezapomínejte, že v noci se příšery vydají na lov, takže se ujistěte , že máte bezpečný přístřešek , spíše než k tomu dojde . S novými funkcemi, navrženými speciálně pro PlayStation Vita , je to zcela nový způsob , jak změnit svou představivost na realitu !

Vymyslete to a postavte to ! Minecraft pro PlayStation Vita umožňuje vytvářet světy z pohodlí Vaší pohovky . Váš svět je Vaše představivost . Proměňte hodiny na minuty s hrou Minecraft pro PlayStation Vita !

Herní fenomén Minecraft přichází s novými funkcemi určenými speciálně pro PlayStation Vita.
Nové rozhraní v Minecraft pro PlayStation Vita přináší zcela nový způsob , jak budovat světy , kde je limitem pouze Vaše představivost .
Naučte se základy a zvládněte základní dovednosti rychleji se zcela novým výukovým režimem.
Hrajte Minecraft (PlayStation Vita Edition) s přáteli na rozdělené obrazovce a přes PlayStation Network. Spojte místní rozdělené obrazovky a PlayStation Network v libovolné kombinaci pro hru až 8 hráčů.
Zažijte zcela nový finální souboj s Ender drakem, navržený speciálně pro PlayStation Vita verzi!