elektronická licence - Microsoft Xbox Live 1500 Kč karta

Microsoft Xbox Live 1500 Kč karta
Vyberte variantu
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód074161
PNdigitální distribuce
VýrobceMicrosoft
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Xbox Live 1500 Kč karta (X360)
Skladem > 5 ks
1 359 Kč1 123 Kč bez DPH
Popis
Parametry a specifikace
VýrobceMicrosoft
Popis
ODBĚR JEN PŘI PLATBĚ PŘEDEM, JDE JEN O LICENCI = SAMOTNÝ KÓD BEZ KRABIČKY JENŽ OBDRŽÍTE EMAILEM.
Částka hodnoty dárkové karty bude v plné výši připsána na váš účet Microsoft. Tuto částku pak můžete využít k nákupu způsobilých produktů (kromě příslušných vyjímek) přímo ve zúčastněných online obchodech společnosti Microsoft, včetně Windows Store, Windows Phone Store a vybraných obchodů xbox store.

Mohou být uplatňována určitá omezení z hlediska geografické oblasti a výše zůstatku. Způsobilé nákupy a ceny se mohou lišit v závislosti na oblasti a zařízení a mohou se průběžně měnit. NEUPLATŇUJÍ SE ŽÁDNÁ DATA VYPRŠENÍ PLATNOSTI ANI ŽÁDNÉ POPLATKY ZA SLUŽBY. Mohou se na vás vztahovat daně. Je nutné mít připojení k Internetu (dob a připojení může být zpoplatněna) a český účet Microsoft. Chcete-li si vytvořit nový účet, navštivte web https://commerce.microsoft.com

K uplatnění karty v konzoli je nutná služba Xbox Live. Původní konzoli Xbox nelze použít. Pro určitý obsah je vyžadováno placené předplatné. Musíte být starší 15 let. Kromě případů, kdy to vyžaduje zákon, nelze karty vyměnit za hotovost, nejsou dobíjecí a jsou nevratné. Společnost Microsoft není zodpovědná za případy, kdy dojde ke ztrátě, odcizení či zničení této karty nebo k jejímu použití bez svolení. Podléhá plnému znění podmínek a ujednání a omezením platným v dané zemi (viz www.microsoft.com/cs-CZ/giftcard,) které se mohou měnit bez předchozího oznámení. Neplatné, pokud je zakázáno nebo omezeno zákonem. Karty a kódy vystavuje společnost Microsoft Cop., Washington Corporation, a její afilace.