Microsoft Xbox 360 E 4 GB Kinect Bundle + Sports Ultimate + 1M Gold

Microsoft Xbox 360 E 4 GB Kinect Bundle + Sports Ultimate + 1M Gold
Microsoft Xbox 360 E 4 GB Kinect Bundle + Sports Ultimate + 1M Gold
Microsoft Xbox 360 E 4 GB Kinect Bundle + Sports Ultimate + 1M Gold
Microsoft Xbox 360 E 4 GB Kinect Bundle + Sports Ultimate + 1M Gold
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód076117
VýrobceMicrosoft
Záruka24 měsíců
Zákazníci k tomuto zboží kupují
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceMicrosoft
Popis

Balení obsahuje konzoli Xbox 360 Premium E 4 GB, Kinect sensor, Kinect Adventures, Kinect Sports Ultimate (oba díly) a 1 měsíc zlatého členství Xbox Live Gold. Dále bezdrátový ovladač, kabely a manuály.

Poškozený obal.

Xbox 360 E 4 GB

Díky elegantnímu novému designu, vestavěnému připojení Wi-Fi Vám nová konzole Xbox 360 poskytne nepřekonatelný zážitek z her a dokonalou zábavu. Nesmíme zapomenout ani na to, že je přímo od výrobce připravena na technologii Kinect.

V čem je nová Slim verze lepší?

Tenčí, užší, krásnější, tišší, lesklejší-odvážný design a lesklá černá povrchová úprava znamenají, že vzhled nové konzole Xbox 360 se ve všech směrech vyrovná její výkonu. Nová konzole Xbox 360 se vyznačuje tichým provozem, takže Vás nebude rušit při hraní her a sledování filmů.

Integrovaný WiFi adaptér standard N-prostě se připojte ke službě Xbox LIVE, hrajte s přáteli na celém světě a vychutnávejte si svět zábavy. 3 USB porty

Kinect ready (Kinect nebude potřebovat samostatné napájení)-technologie Kinect funguje s každou konzolí Xbox 360 a novým, neobvyklým způsobem společně oživují hry a zábavu. Díky technologii Kinect můžete hrát hry tak, jak byly naplánovány, přičemž Vás nebude omezovat ovladač. Na co ještě čekáte? Skočte do toho rovnýma nohama!

Součástí konzole je přístup k neplacené"Xbox LIVE Silver" službě, díky níž můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní materiály jako jsou nové úrovně, mapy, zbraně a pod. obsah vytvořený samotnými hráči.

Technická specifikace: tříjaderných procesor s taktem 3,2 GHz, každé jádro má dva thready 512 MB RAM GDDR3 700 MHz

Grafická karta ATI 500 MHz
Vyměnitelný HDD s kapacitou 250GB 12 rychlostní DVD mechanika, která dokáže přečíst formáty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD , MP3 CD a JPEG Photo CD.

Integrovaný WiFi adaptér standard N 3x USB 2.0 porty
Všechny hry přitom podporují formát obrazu 16:9, v rozlišení od 720p do 1080p, včetně anti-aliasingu (vyhlazení hran) a podpory zvukového standardu 5.1. Možnost online hraní a dalších vymožeností lze získávat prostřednictvím služby"Xbox LIVE Gold".
Možnost položení i postavení konzole.
Bezdrátový ovladač (s dosahem okolo 10 metrů, je možné připojit maximálně 4 ovladače).
Konektivita s PC, MP3 přehrávačem a digitální kamerou.
Dva výstupy pro paměťové karty (64MB).
Integrovaný WiFi adaptér standard N.
HDMI výstup s rozlišením až 1080p.
Xbox LIVE Silver konto.