Microsoft Kinect Xbox One +Zumba Fitness World Party (XONE)

Microsoft Kinect Xbox One +Zumba Fitness World Party (XONE)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód000028
VýrobceMicrosoft
Záruka24 měsíců
Zákazníci k tomuto zboží kupují
ORB stojan pro Xbox One Kinect (XONE)
Skladem > 5 ks
249 Kč206 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceMicrosoft
Popis

Balení obsahuje Microsoft Kinect senzor pro Xbox One + Zumba Fitness World Party


Zumba Fitness World Party

Jen největší fitness značka Vám může poskytnout zážitek tak velký , že oběhne celou Zemi ! Poprvé v historii nabízí nová Zumba divokou jízdu kolem světa , kde můžete poznat různé kultury. Spalte až po 1000 kalorií za hodinu díky pohybu ve stylu exotických destinací přímo doma v obývacím pokoji.

Nový režim World Dance Tour odemyká písničky z každého regionu v progresivním výletě kolem světa s množstvím videí z exotických míst.

Efektivnější Progress Tracker Plus kontroluje všechny Vaše statistiky-skóre za techniky, množství spálených kalorií, dosažené úspěchy, splněny fitness cíle a mnoho dalšího. 45 nových tříd různých délek uspokojí Vaše fitness plány, zatímco funkce Vlastní playlisty Vám umožní vybrat si Vaši oblíbenou hudbu a rutiny.

Tato průlomová nová taneční fitness hra Vás spojuje se světovou Zumba komunitou , přičemž nabízí všechny fitness funkce , které potřebujete , abyste maximalizovali svůj výkon . Procestujte celý svět s celebritních Zumba instruktory , hejbejte se v kulturním mixu tanečních stylů ve více , než 40-ti svěžích písničkách a odemkněte odměny , které Vám odhalí bohaté kulturní dědictví každého místa. Naučte se milovat pohyb díky této zábavné , uvolňující fitness jízdě , která rozšíří Vaše obzory ! 40 čerstvých písniček , včetně hitů z předních příček hitparád , nových Zumba originálů a regionálních hitů z množství lokalit.

Nový vizuální přednes od 14-ti Zumba instruktážních celebrit Vám bude dělat společnost na cestě kolem světa. Kromě dalších máte možnost setkat postavy jako Beto, Gina Grant, Kass Martin, Melissa Chiz, Heidy Torres a Loretta Bates. 30 kulturních tanečních stylů, od Cumbia přes Swing až po Hip-Hop, či dokonce i Capoeira. Výběr je skutečně rozsáhlý a poutavý v každém směru.

Nízké, střední a vysoké intenzity rutin jsou přizpůsobeny pro všechny úrovně schopností a mód Learn the Steps (naučte se kroky) obsahuje 8 naučných modulů.
Odemkněte videa ze zákulisí, interview s umělci a suvenýry, které Vás budou motivovat během hry.

Podpora dvou hráčů pro Zumba Fitness Party!
Hlasové ovládání pro navigaci v menu Vám umožní ještě rychleji přejít přímo do hry.
Online Zumba novinky Vám přinese všechny aktuální informace, komunitní události a propagace.
Díky žebříčku můžete porovnávat svůj pokrok se svými přáteli.