Microsoft Kinect Xbox One (XONE) použité

Microsoft Kinect Xbox One (XONE) použité
Bazar
Microsoft Kinect Xbox One (XONE) použité
Microsoft Kinect Xbox One (XONE) použité
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód061283
PNjemné známky použití, bulk
VýrobceMicrosoft
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceMicrosoft
Popis
Použitý senzor Kinect, využívá výhody které Xbox One nabízí. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Záruka je do 6 měsíců od koupě, bez obalu. Repasovaná verze, přístroj může jevit jemné známky použití.

Použitý senzor Kinect, využívá výhody které Xbox One nabízí. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Záruka je 6 měsíců od koupě, bez obalu. Repasovaná verze, přístroj může jevit jemné známky použití.

Nový senzor Kinect, využívá výhody, které Xbox One nabízí. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Bezprecedentní technologie rozpoznávání hlasu, pohledu a pohybu vám umožní ponořit se do her a zábavy jako nikdy předtím. Ke konzoli se můžete automaticky přihlásit, když vejdete do místnosti. Hrou můžete procházet pomocí nenápadných gest. A své oblíbené aplikace můžete ovládat svým hlasem. Představujeme zcela nový senzor Kinect pro novou generaci her a zábavy

Real Vision
Technlogie Kinect Real Vision výrazně rozšiřuje zorné pole senzoru, díky čemuž toho vidí více. Zcela nová infračervená kamera mu umožňuje vidět i ve tmě. Pomocí pokročilé 3D geometrie navíc pozná, i jestli ztrácíte rovnováhu.

Real Motion
Technologie Kinect Real Motion zaznamenává i nenápadná gesta. Své hry a aplikace můžete proto přesně ovládat i třeba zatnutím ruky v pěst. Nezáleží na tom, zda stojíte, nebo sedíte.

Real Voice
Technologie Kinect Real Voice se díky zcela novému poli mikrofonů zaměřuje na zvuky, které mají pro ovládání význam. Pokročilá technologie izolace hluku umožňuje senzoru Kinect rozpoznat, koho má poslouchat, a to i v zaplněné místnosti. Poprvé navíc můžete pomocí hlasu spustit jakoukoli funkci konzole Xbox One bez ohledu na to, kde se v systému nacházíte. Můžete proto přepínat mezi jednotlivými funkcemi dle libosti. Ovládání hlasem je možné pouze v anglickém jazyce.