Marshall Major II - bílá

Obrázek
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód097991
VýrobceMarshall
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
VýrobceMarshall
Popis

Ten nejlepší hudební zážitek po celý den vám zprostředkují sluchátka Major II kvalitní značky Marshall.

Jejich praktické a vysoce komfortní provedení vám zajistí příjemné nošení a úchvatná kvalita hudebního poslechu vás vtáhne i do toho posledního tónu. Hluboké basy a vyvážené středy i výšky jsou perfektní kombinací každé skladby, kterou si zrovna pustíte.

Sluchátka jsou zhotovena z kvalitních materiálů, disponují ergonomickou čelenkou a jejich design je umožňuje snadno složit do kompaktního přístroje. Součástí vybavení jsou dva vstupy na kabel (na každém sluchátku jeden) a záleží tak pouze na vás, který z nich si zvolíte – pro sdílení hudby se svými přáteli klidně oba dva.

Fantastický hudební doprovod na každém kroku
Sluchátka Major II nabízí fenomenální kvalitu hudby, která se pro vás stane návykovou. Hluboké basy a do posledního tónu vykreslené středy i výšky zajistí opravdový poslech jakékoli skladby.

Fantastický hudební doprovod na každém kroku
Snadné ukládání
Sluchátka jsou vysoce praktická, a to díky jejich složitelnému designu. Ve chvíli, kdy sluchátka nepoužíváte, je můžete snadno složit a ušetřit tak prostor při skladování ve svém zavazadle.

Komfortní nošení i po dlouhé hodiny
Těšte se na pohodlný poslech hudby po celý svůj den. Sluchátka jsou vybavena speciální ergonomicky navrženou čelenkou, která pohodlně sedne úplně každému. Měkké polštářky se pak snadno přizpůsobí tvaru vaší hlavy, díky čemuž je zajištěn maximální komfort.

Komfortní nošení i po dlouhé hodiny
Kvalitní i praktický design 
Léty ověřený design značky Marshall se promítá i do sluchátek Major II, která jsou zhotovena z vysoce kvalitních materiálů a disponují vinylovým povrchem. Odnímatelný kabel můžete dle svého uvážení zapojit na kteroukoli stranu sluchátek. Snadno tak připojíte i dva kabely najednou – svou hudbu tak můžete s kýmkoli sdílet.

Ovládání jediným tlačítkem
Díky ovládacímu tlačítku nacházejícímu se na kabelu sluchátek můžete snadno přepínat mezi skladbami či je přetáčet. Díky zabudovanému mikrofonu s ním navíc můžete přijímat či zavěšovat telefonní hovory.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.