Magic: The Gathering Core set 2019 Booster Pack

Obrázek
na dotaz na dotaz
Množstevní slevyod 5 ksna dotazna dotazod 10 ksna dotazna dotazod 18 ksna dotazna dotazod 36 ksna dotazna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Není v prodeji
na dotaz
Kód095145VýrobceWizards of the CoastZáruka24 měsíců
Parametry a specifikace
Popis

Máte-li zájem o odběr více kusů, dejte nám vědět.

Doplňkové balení nejnovější edice sběratelské karetní hry Magic: the Gathering - Magic 2019 Core Set.

Booster obsahuje 15 náhodně namíchaných karet, které jsou nejčastěji v tomto složení: deset obvyklých (common) karet, tři neobvyklé (uncommon) karty, jednu vzácnou (rare nebo mythic rare) kartu, jednu kartu základní země (basic land) a jednu kartu tokenu nebo pravidel (příp. promo kartu). Zhruba v jednom z osmi boosterů máte šanci nalézt mythic rare namísto rare karty. Prémiové/foilové karty jsou zde namíchány v poměru 1:67.

Začínajícímu hráči poslouží booster pravděpodobně jen na rozbalení pro radost s tím, že si z jednotlivých karet může upravit svůj Intro Pack nebo jiný začátečnický balíček. Pokročilý hráč použije karty z boosteru pro hlubší úpravu svého balíčku. Dále jsou skvělým prostředkem k seznámení se s formátem limited a to konkrétně draftem a sealed deckem. Zkušení hráči nejčastěji používají boostery na draft, který ještě víc zlepší jejich Magicový skill. Dále pak ty nejlepší karty dají do svých balíčků a stejně jako každý hráč si rádi rozbalují boostery jen tak pro radost.

Vhodné pro: začátečníky, pokročilé a zkušené hráče.

Informace o edici: Třetí sada roku 2018 a po čtyřech se nám vrací základní edice s názvem Magic 2019 Core Set, která vychází 13. července 2018. Obsahuje 280 karet, spoustu reprintů, ale i zajímavé nové karty. Core Set je základní edice, která snadno uvede nové hráče do karetní hry Magic: the Gathering a do constructed formátu Standard.

VideoPopis

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08