Magic: The Gathering Born of the Gods Event Deck - Underworld Herald

Magic: The Gathering Born of the Gods Event Deck - Underworld Herald
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód058853
PNEvent Deck
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Speciální turnajový balíček černé barvy. Po vybalení je připraven k okamžité hře.
Černí mágové se konečně dočkali a mají zde celočerný turnajový balíček. Event Deck z edice Born of the Gods s názvem "Underworld Herald" kombinuje hordy malých agresivních příšer s ničivými kouzly, které zničí armádu soupeřových příšer. Enchantment creatures a další podpůrná černá kouzla dodájí vašemu balíčku druhý dech, pokud selže počáteční vlna útoku.
Tento balíček obsahuje mix agresivních mechanik. Unleash dá vaši příšeře +1/+1 couner, když vstupuje na bojiště, ale nemůže blokovat. Bestow vám dává na výběr, zda chcete příšeru seslat jako posilující Auru nebo jako klasickou příšeru. Tohle vám dává výhodu proti soupeři, který chce zabít vaše příšery. Ability, které počítají devotion k černé mají v tomto balíčku brutální schopnost, takže se vás zalekne nejeden mág!
Event Deck je speciální produkt, který je připraven k okamžitému použití na turnajích ihned po jeho vybalení. Součástí je i strategický návod. V balení naleznete 60-ti kartový balíček, dále pak 15 karet (sideboard), počítadlo životů a krabičku. Magic MTG Event deck se nejlépe hodí při turnajích Standard, Friday Night Magic (FNM) nebo Game Day.
V každém balení najdete 10 raritních karet a některé nejlepší commony a uncommony budou v balení po více kusech!
Balení obsahuje: 60-ti kartový balíček 15 karet (sideboard)
Počítadlo životů
Krabičku na karty
Strategický návod
Decklist: 24 Swamp 1 Agent of the Fates 1 Blood Scrivener 1 Crypt Ghast 1 Desecration Demon 1 Erebos's Emissary 1 Herald of Torment 3 Mogis's Marauder 1 Pack Rat 4 Rakdos Cackler 4 Rakdos Shred-Freak 3 Spiteful Returned 3 Tormented Hero 2 Xathrid Necromancer 2 Bile Blight 3 Doom Blade 1 Fated Return 1 Gift of Orzhova 1 Hero's Downfall 2 Ultimate Price 10 other spells
Sideboard 3 Cremate 2 Dark Betrayal 4 Duress 2 Gift of Orzhova 2 Pharika's Cure 2 Staff of the Death Magus