Mad Catz R.A.T. Pro S (PC)

Mad Catz  R.A.T. Pro S (PC)
Doporučujeme
Mad Catz  R.A.T. Pro S (PC)
Mad Catz  R.A.T. Pro S (PC)
Mad Catz  R.A.T. Pro S (PC)
Mad Catz  R.A.T. Pro S (PC)
Mad Catz  R.A.T. Pro S (PC)
Vaše cena s DPH1 990 Kč
Vaše cena bez DPH1 645 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:3 980 bodů
Tento produkt lze získat za:199 000 bodů
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kód072442
PNMCB4372200A6/04/1
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Typ myši a klávesnicePro praváky, ProGaming myši
Jazykové verzeČeský obal a manuál
Popis

Designová herní myš s infračerveným optickým senzorem Pixart PW3310 s nastavitelným rozsahem DPI 50 – 5000. 8 programovatelných tlačítek. Možnost vytvoření až 3 profilů ve vlastní paměti myši a možnost přizpůsobení myši. Životnost tlačítek až 20 milionů kliknutí. Hmotnost myši 77 g. Délka kabelu 1,8 m. Možnost posunutí podpory dlaně - myš je tak vhodná pro malé i velké ruce.

R.A.T. Pro S je perfektní optická herní myš, která přináší uživateli bezkonkurenční výkon. Myš je vyzbrojena výkonným optickým senzorem Pixart PMW3310, možností změny nastavení rozlišení nebo možností celkového přizpůsobení díky nastavitelným opěrkám pro ruce. Využijte tuto perfektní výkonnou herní myš k dosažení vítězství v herních bitvách.

Možnost profilů
Díky vlastní paměti této herní myši si můžete vytvořit až tři profily. Po připojení myši k jakémukoliv jinému počítači pak máte tyto vaše profily ihned k dispozici bez nutnosti jejich opětovného vytváření. Prostě jednoduše připojíte a hrajete!

Individuální možnosti nastavení
Objevte dokonalou pozici, která bude přesně vyhovovat velikosti vaší ruky díky možnosti nastavit si vysunutí opěrky až o 12 mm nebo její naklonění až o +/- 15° ze strany na stranu.

Precizní infračervený optický senzor
R.A.T Pro S je vybavena precizním infračerveným optickým senzorem Pixart PMW3310 s nastavitelným rozlišením až do rozlišení 5 000 DPI. DPI lze jednoduše změnit tlačítkem na myši. Optický senzor vám umožní přesné sledování nepřátel a to při jakékoli rychlosti s nulovou prodlevou.

Klíčové vlastnosti
Designová herní myš s infračerveným optickým senzorem Pixart PW3310 s nastavitelným rozsahem DPI 50 – 5000. 8 programovatelných tlačítek.
Životnost tlačítek až 20 milionů kliknutí.
Hmotnost myši 77 g.
Délka kabelu 1,8 m.