Legenda o Mulan (BD)

Legenda o Mulan (BD)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód058986
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Auta 2 (BD)
Skladem 1 ks
249 Kč206 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Mulan vyrostla v milující rodině v mírumilovné Říši středu, ale ani Velká zeď ji nedokázala ochránit před nebezpečím, které představují bojovní Hunové. Zatímco se ve své malé vesničce připravuje tato rozpustilá dívka na své první setkání se svatební dohazovačkou - které je prvním krokem k naplnění nejsvátějšího úkolu každé mladé ženy, jímž jsou vdavky - císař vyhlašuje mobilizaci.

A protože je moudrý a spravedlivý, vydává rozhodnutí, že z každé rodiny musí do armády vstoupit jeden muž, aby byla armáda schopna odrazit dobyvačná vojska. V rodině Mulan už je z mužů jen stařičký otec, ovšem císařovo rozhodnutí se musí naplnit. Mulan má ale jiný plán. Jí se totiž perspektiva vdát se bez lásky a oddaně sloužit manželovi, byť by to byl ten nejdůstojnější úkol, ani trochu nelíbí. Je divoká, emancipovaná, věří sama v sebe. Právě proto také dopadne setkání s dohazovačkou naprosto katastrofálně, protože takovouhle holku, by si na krk uvázal leda blázen. V tu chvíli tak namísto ženicha přijíždějí do vesničky císařští verbíři, aby odvedli otce Mulan.

A ještě téže noci se dívka rozhodne - aby zachránila svého otce, ostřihá si vlasy, převlékne se za chlapce a narukuje. Ale nemá to v armádě jednoduché - Mulan cvičí a dává si do těla se stejnou vervou, jako Demi Mooreová v G.I.Jane, nicméně oproti ní Mulan fyzickou silou stejně nevynikne. Takže to zkusí s chytrými nápady a vyjde to. V nastávajících nebezpečných dobrodružstvích ji budou provázet duchové rodinných předků a rodinný drak strážný (Disneyovský kolorit rozpustilých přátel hlavních hrdinů tentokrát zastupuje dráček Mušu a cvrček, kterého dostala Mulan darem od babičky) a to by v tom byl čert, aby Mulan nakonec nezachránila celou Čínu a nezískala úctu celé země...

Bonusový obsah nemusí být v českém jazyce