Kráska nebo Zvíře (PC)

Kráska nebo Zvíře (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód001954
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Ve hře Kráska nebo Zvíře ožívají postavy ze známého příběhu Jeanne-Marie Leprince de Beaumonta. Děti se však na rozdíl od knihy mohou rozhodnout, která postava se jim líbí víc, a zahrát si právě její roli!

Nezapomenutelné pohádkové dobrodružství mohou děti prožit hned dvojím způsobem – tak, jako ještě nikdy dříve. Jako Zvíře se budou snažit skoncovat se strašlivým prokletím, zatímco jako Kráska budou pomáhat svému otci, který záhadně zmizel v kouzelném zámku. Podaří se jim i přes nepřízeň osudu spojit dva oddělené příběhy? Vaše děti mohou prožít další dobrodružství od autorů trilogie Dobrodružství strýčka Alberta. Námět hry je velmi originální a dětem se bude líbit. Aniž by si to uvědomily, procvičí si na pozadí známé a nádherně zpracované pohádky důvtip, postřeh, paměť a vynalézavost.

Hra je plná logických úkolů a hádanek, které jim pořádně protočí jejich mozkové závity. Je bez jakéhokoli násilí a zahrát si ji s dětmi mohou samozřejmě i rodiče. Krásné grafické zpracování, trojrozměrné prostředí příběhů, čtyřicet místností, přes deset filmů v délce téměř 20 minut, dialogy plné humoru, jedenáct nadabovaných postav, přes třicet různých herních sekvencí, okolo 12 hodin herního času a originální hudba – to vše je zárukou kvalitní a inteligentní zábavy.

Popis konfigurace:

Multiplatformní CD-ROM je určený pro počítače IBM PC či Macintosh kompatibilní v minimální konfiguraci:

PC:
procesor min. INTEL Pentium II
paměť 32MB RAM
CD-ROM mechanika
grafická karta podporující režim SVGA, tisíce barev (HiColor, příp. TrueColor)
Windows 95/98/ME/2000/XP

Mac:
iMac nebo G3
paměť min. 32MB RAM
CD-ROM mechanika
MacOS 7.5 nebo vyšší