Kingston A400 480GB SSD 2,5" (PC)

Kingston A400 480GB SSD 2,5
Vaše cena s DPH1 469 Kč
Vaše cena bez DPH1 214 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:2 938 bodů
Tento produkt lze získat za:146 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 5 mj
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
dnes
Přepravní společností:
zítra
Kód099312
PNSA400S37/480G
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Typ příslušenství konzoleStojánky, HDD, aj. doplňky
Typ datového úložištěSSD disk
Popis

SSD jednotka značky Kingston dramaticky vylepšuje odezvu vašeho počítačového systému - zrychluje jeho start, nahrávání aplikací a přenosovou rychlost dat. Je poháněn nejmodernějším řadičem pro čtení a zápis datových balíků. SSD je díky tomu rychlejší až 10x ve srovnání s tradičním harddiskem. To vše se příznivě projevuje také na příkladném multitaskingu, který nabízí celý systém.

Úložní kapacita poskytuje dostatek prostoru pro soubory, aplikace, videa, fotografie a ostatní důležité dokumenty. Zařízení je zcela kompatibilní a bez problémů umožňuje nahradit předchozí pevný disk.

Můžete si vybrat z několika druhů kapacit pro různé způsoby použití. Za zmínku stojí vysoká spolehlivost, dlouhá trvanlivost, nízká poruchovost, malá spotřeba elektrické energie a velmi malá hmotnost, což ocení majitelé notebooků.

Neuvěřitelná rychlost
Disk je vybaven nejnovějším řadičem, který umožňuje dosahovat rychlosti až 500 megabytů za sekundu. Tím se stává až desetkrát rychlejší než běžné pevné disky a dosahuje vyšších výkonů i velmi rychlých reakcí při multitaskingu.

Vysoká spolehlivost
Zajímavostí tohoto produktu je fakt, že neobsahuje žádné pohyblivé části, proto je spolehlivější a odolnější než normální mechanické disky. Díky odlišné konstrukci je pravděpodobnost poruchy a opotřebování mnohem nižší než u starších disků.

Naprosto tichý
Důvodem velmi nízké provozní hlasitosti je paměť flash, přes kterou probíhají veškeré operace jako elektrické impulsy a nikoli přes rotující diskovou plotnu. Také díky tomu se disk méně zahřívá a celková spotřeba elektrické energie je mnohem nižší.

Vysoká odolnost proti nárazům a vibrací jej činí ideálním řešením pro notebooky a jiná mobilní zařízení.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.