Killer Instinct - Definitive Edition (XONE)

Killer Instinct - Definitive Edition (XONE)
Novinka
Akce
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód076970
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Jste připraveni na ultra komba? Všechny postavy z dílů série Killer Instinct 1, 2 a 3 se spojí ve hře Killer Instinct Definitive Edition . To znamená, že získáte všech 26 postav (i postavu Shadow Jago ze speciální edice) a všech 20 překrásných, vizuální vylepšených arén, ve kterých zažijete intenzivní destrukci.

Hra Killer Instinct Definitive Edition

je pravou kompilací všeho co série Killer Instinct dosud nabízela, jsou zde zahrnuty všechny trailery, hudba, vizuální díla a záznamy z výroby hry, které fanoušci neměli možnost vidět. Všichni bojovníci ze série Killer Instinct. 26 postav, které budou zahrnovat i vylepšené verze originálních bojovníků, jako jsou Hisako a ARIA a speciální postavy, jako Arbiter z Halo, Rash z Battletoads a General RAAM z Gears of War.

Všech 20 arén je vizuálně upravených a je v nich změněno osvětlení. Killer Instinct 1 a 2-důvěryhodné rekreace arkádových originálů. Všechny písně, každé video k postavám a dosud neviděné koncepty. Exkluzivní video z vytváření hry, které se zabývá historií, světem a designem série.

Killer Instinct Definitive Edition obsahuje:

Hru Killer Instinct Definitive Edition Originální soundtrack Exkluzivní skin Gold Gragos přístup k online událostem, dárky a mnohem více.