Kid Icarus: Uprising (3DS)

Kid Icarus: Uprising (3DS)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód041539
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Kid Icarus: Uprising je rasantní akční hrou odehrávající se střídavě ve vzduchu a na zemském povrchu, ve které se Pit spojí s Palutenou, bohyní světla, která Pitovi propůjčí schopnost létat, aby společně porazili vládce podsvětí Medúzu a její armádu.

Ovládání:
Herní principy tohoto titulu jsou snadno k pochopení a přesto nabízí neuvěřitelnou hloubku. Pro hráče s menší videoherní zkušeností bude snadné do dění vstoupit a hard-core hráči budou též spokojeni. Hlavního hrdinu hry vidíte z pohledu třetí osoby a ovládáte jej kombinací analogové páčky Circle Pad, se kterým ovládáte hlavního hrdinu a dotykovým displejem, na kterém míříte.

Jelikož takto není zcela jednoduché Nintendo 3DS udržet a hraní za pochodu prakticky nepřichází k úvahu, je ke hře přibalen praktický stojánek, na který můžete Nintendo 3DS postavit a pohodlně hrát.

Zbraně:
K dispozici je nespočet zbraní a objektů, které vám mohou zlepšit vaše schopnosti nebo vám přinést určitý bonus. Svou zbraň si můžete vybrat ještě než vyšlete Pita do boje. Je tady možné přinést do hry určité strategické smýšlení.

Na výběr máte například mezi mečem, drápem či orbitární zbraní. Meče mají vyvážené schopnosti, drápy mají velmi omezený dosah, ale Pit je díky nim rychlejší a orbitární zbraně dokáží vystřelit dvě střely zároveň, jejichž průbojnost roste spolu s rozsahem.

Multiplayer:
Kromě klasického singleplayeru obsahuje Kid Icarus: Uprising také multiplayer, ve kterém může proti sobě nastoupit až šestice hráčů jak ve volné hře, tak v týmovém deathmatchi. Podporována bude také hra online.

Další vlastnosti hry:
Hra využije také speciální AR kartičky (augmented reality - rozšířená realita), které dostanete spolu s hrou a podporováno bude také příslušenství Circle Pad Pro, které k Nintendu 3DS přidá po pravé straně druhou analogovou páčku Circle Pad a třetí ramenní tlačítko.

Herní režimy a funkce:
Režim Light vs Dark: Spojte se s dalšími v Light vs. Dark režimu pro více hráčů, ve kterém jsou proti sobě postaveny dva tříčlenné týmy. Konečným cílem je vyčerpat soupeřův metr zdraví, což přemění posledního poraženého člena týmu na anděla. Tým, který porazí soupeřova anděla vyhraje. Tento unikátní multiplayer testuje schopnost hráčů spolupráce v týmu a zároveň nabízí vzrušující aspekty zápasu.

Free-for-All: V tomto režimu spolu soutěží až šest hráčů (včetně CPU hráčů) proti sobě a vítěz bere vše. Vítěze určuje nejvyšší skóre, ovlivněné jak počtem zabití tak počtem úmrtí.

Nastavení režimů: Light vs. Dark a Free-for-All módy jsou hratelné přes bezdrátové hraní nebo online pro hráče s širokopásmovým přístupem k internetu. CPU hráči se automaticky zařadí na soupisku, pokud je v zápase méně jak šest hráčů. Doba trvání zápasu, CPU obtížnost, zbraně a týmové handicapy jsou přizpůsobitelné před zahájením vaší multiplayer bitvy.

Zbraně a jejich kombinace: Hráči mohou v multiplayeru použít i širokou škálu zbraní kterou nasbírali v singleplayeru. Hráči mohou také získat nové zbraně jako odměny v multiplayer modu a zároveň si je mohou sami zkombinovat před vstupem do bitvy. Kombinací dvou zbraní vytvoříte jedinečnou silnější zbraň, která si zachovává klíčové výhody každé z nich.

StreetPass: Přes funkci StreetPass konzole Nintendo 3DS, mají hráči možnost sdílet jednu ze svých zbraní s jinými vlastníky Kid Icarus: Uprising které potkají.