Kaspersky Total Security - 1 licence na 1 rok - více zařízení (PC)

Obrázek
Doporučujeme
Vaše cena s DPH719 Kč
Vaše cena bez DPH594 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:1 438 bodů
Tento produkt lze získat za:71 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kód160964
PNKL1949OCAFS - digitální distribuce
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Digitální distribuceAno
Lokalizace hryčeská verze
Typ ESD licenceAplikace
Herní platformaOstatní Launchery (Bethesda, Mojang)
Popis

Kaspersky Total Security multi-device 2019 CZ
Zakoupené licenční číslo vložte do zkušební verze produktu, která je ke stažení na http://www.kaspersky.cz/#total-security-trial
1 licence na 1 rok pro vaše PC s Win nebo Mac a navíc další zařízení  s Android/IOS

Můžete si být jisti, že všichni členové vaší rodiny budou nejen připojeni k internetu, ale i chráněni. Náš zabezpečovací software, který získal řadu ocenění, vám pomáhá chránit členy vaší rodiny- a jejich osobní údaje, peníze a cenné vzpomínky - v osobním počítači nebo tabletu s Windows, v počítači Mac i v zařízeních Android, iPhone a iPad.


ZASTAVÍ ÚTOKY
Protože potřebujete chránit svou rodinu, naše zabezpečení vás chrání proti virovým infekcím, útokům, blokuje reklamní bannery, spam a varuje před nebezpečnými weby.


NEZPOMALUJE
Zabezpečení by nemělo zpomalovat vaši rodinu. Naše ochrana pracuje "na pozadí", takže nijak neovlivňuje váš život.


ZJEDNODUŠUJE ZABEZPEČENÍ RODINY
Nikomu se nechce číst tuny textu "Jak nastavit komplexní zabezpečení". Proto vám dáváme účet My Kaspersky, kde můžete jednoduše spravovat zabezpečení celé rodiny přes webovou stránku.


CHRÁNÍ VAŠE SOUKROMÍ
Soukromí vaší rodiny je důležité, a proto chráníme osobní data, bráníme monitoringu vašich online aktivit, blokujeme nedovolený přístup k vaší webkameře, a navíc chráníme data přenášená pomocí veřejných sítí.


BEZPEČNĚ ULOŽÍ HESLA
Již si nemusíte pamatovat všechna složitá hesla. Každý člen rodiny si potřebuje pamatovat pouze jedno hlavní heslo pro přístup ke všem individuálním heslům pomocí počítače nebo mobilu.


CHRÁNÍ DĚTI
Funkce Rodičovská kontrola na počítači reguluje nebo blokuje přístup k sociálním sítím, hrám, internetovým stránkám a aplikacím. Aplikace Safe Kids pro mobilní zařízení pomáhá s plánováním používání zařízení, bezpečnými zónami GPS, notifikacemi o podezřelých aktivitách a souhrnech toho, co vaše děti hledají, vidí a sdílí.


OCHRÁNÍ VZÁCNÉ VZPOMÍNKY
Nikdo dnes nechce ztratit nenahraditelné soubory, proto vám pomůžeme bezpečně zálohovat vaše vzácné rodinné vzpomínky. Navíc můžete soubory zašifrovat, takže nebudou čitelné, kdybyste je ztratili, nebo vám je ukradli.


CHRÁNÍ VŠECHNA ZAŘÍZENÍ
Ochráníme jakoukoliv kombinaci počítačů a mobilních zařízení, které má vaše rodina. Telefony a tablety se systémem Android v případě ztráty zamkneme, vymažeme nebo lokalizujeme.


PENÍZE V BEZPEČÍ
Kdykoliv jste online, můžou na vás počítačoví útočníci číhat. Naše jedinečné zabezpečení ochrání vaše peníze a bankovní informace, aby je podvodníci nemohli získat.


Chraňte svoje soukromí
Private Browsing zabraňuje sledování vašich návyků při prohlížení webu a blokuje získání vašich osobních údajů.

Anti-phishing ochrana
- pro PC, Mac & Android

- pomáhá chránit před phishingovými webovými stránkami, které se snaží získat vaše osobní údaje, ukradnout vám identitu a peníze.

Ochrana webkamery zabraňuje nepovolenému, vzdálenému přístupu k vaší webkamerce, takže ji nikdo nemůže použít, aby vás špehoval.

Anti-Banner blokuje reklamy a bannery na webových stránkách, takže vy se můžete soustředit na vaši práci.

Mějte hesla v bezpečí
Vaše rodina může spravovat neomezené množství hesel a identifikačních karet.

Spravujte vše centrálně
Webová a mobilní centrální správa v češtině nabízí jednoduchou správu vaší kybernetické bezpečnosti prostřednictvím jedné obrazovky.

Spravujte svůj software
Software Updater sleduje software ve vašem PC a instaluje aktualizace tak, aby byl vždy aktuální.

Software Cleaner najde aplikace, toolbary, adware a jiný software, které mohou ovlivňovat výkon vašeho PC, a vy se následně můžete rozhodnout, jestli je odstraníte, nebo ne.

Installation Assistant pomáhá blokovat předvolené instalační možnosti, které se snaží instalovat software nebo dělat změny ve vašem PC.

Zabezpečená komunikace
Když používáte veřejné sítě, Secure Connection šifruje všechna data, která odesíláte nebo přijímáte. I kdyby je někdo odchytil, nebude možné je přečíst.

Při připojení pomocí Wi-Fi technologie
Wi-Fi Security Notification zkontroluje připojení, které používáte, a upozorní vás na možné zranitelnosti nebo rizika a doporučí úpravu nastavení zabezpečení.

System Watcher blokuje škodlivé chování a pomáhá vám vrátit zpět jeho dopady. V spolupráci s funkcionalitou Anti-Blocker pomáhá předcházet kryptovirům v zašifrování vašich dat.

Chraňte se před počítačovou kriminalitou
Jsme přesvědčeni, že každý online uživatel by měl být schopen chránit své finance, soukromí, rodinu a další oblasti. Proto je naším posláním poskytovat prvotřídní ochranu před kybernetickými hrozbami. Bezpečnost, kterou zajištujeme, je oceňována špičkovými odborníky, nezávislými testovacími laboratořemi, systémovými administrátory i domácími uživateli na celém světě.