Jak X (PS2) použité

Jak X (PS2) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód036028
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Akčně orientované závody vycházející z populární akční série Jak and Daxter od týmu Naughty Dog, nabízející dlouhé otevřené tratě s řadou nebezpečných úseků i překážek, kde dostane šanci vyniknout nový fyzikální model, který si tvůrci pro hráče připravili. Díky němu jsou vozidla i tratě zničitelné a jejich ovládání je prý přirozenější, než tomu v podobných titulech bývá.

Příběh začíná krátce po událostech z třetího dílu, kdy Jak konečně zastavil Dark Makera. Zbořená města byla znovu postavena, lidé pookřáli a místo zabíjení se začali věnovat jiné zábavě - akčnímu závodění. Právě v této době dostane Jak pozvánku do Kras City, aby se účastnil čtení poslední závěti zloducha Krewa. Na místě se Jak setká s celou řadou známých postav včetně Ashelin, Keiry, Samose, Torna a dalších. A jak všichni brzy zjistí, tak byli otráveni. Chtějí-li si zachránit životy musí se všichni zúčastnit dalšího Kras City Grand Championship závodu a své schopnosti poměřit s řadou nejlepších závodníků z celého světa.

Jak a jeho kamarádi se postupně zúčastní více než stovky závodů v hlavním Adventure módu. Nechybí samozřejmě single závody, či závody na čas. Nedílnou součástí hry je také multiplayer v několika módech až pro 6 hráčů.

Závody probíhají ve více než 12 upravitelných vozidel, či spíše dopravních prostředcích rozdělených do několika samostatně upgradovatelných částí. Díky tomu si může každý hráč vytvořit v podstatě své vlastní vozítko. Podmínkou však je nalezení unikátních součástek, jež jsou roztroušeny po tratích a rozhodně ne na těch nejvíce viditelných místech.

V minulých dílech tolik důležité Eco schopnosti rovněž nezůstanou nevyužity. K dispozici je nejenom široká nabídka Eco power-upů, ale i zbraní a speciálních předmětů.

- Více než 10 závodníků na 24 tratích umístěných v 8mi odlišných arénách.
- Ničení nepřátelského vozidla za pomocí tzv. power-upů.
- Možnosti vlastních úprav na tuctu vozidel.
- Adventurní mód s více jak 120ti nelineárními misemi.
- Až 6 hráčů online na 20ti tratích různého herního typu.
- Celkem 40 minut doprovodných animací ve filmovém stylu.
- Kompatibilita s nadcházejícím PSP titulem "Daxter"