Imperium Romanum: Gold Edition (PC) použité

Imperium Romanum: Gold Edition (PC) použité
Bazar
Vaše cena s DPH190 Kč
Vaše cena bez DPH190 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:380 bodů
Tento produkt lze získat za:19 000 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
pozítří
Přepravní společností:
úterý 24.4
Kód023637
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
BarvaGold
Herní žánrStrategie
Jazykové verzeAnglická verze (dabing), Anglická verze (text), Anglický obal a manuál
Vlastnosti hry1 hráč (pouze) offline
Doporučený věk7+
Popis
Budovatelská strategie, jejíž děj je zasazen do slavných dob Římského impéria. Velký důraz je kladen v první řadě na architekturu, jejíž jednotlivé segmenty jsou do detailu zpracovány a odpovídají věrně svým dnes již prachem zavátým předlohám. Co se historické přesnosti týče, odpovídat tomu bude i historický mód, zasazený do reálných lokací a založený na podstatných událostech v historii impéria. Hráči dostanou také jistou míru volnosti, a sice možností zvolit si během hry vždy jeden z daných úkolů a tím korigovat další postup hrou. Kromě budovatelské části se ale pochopitelně nezapomíná na část válečnou. Hráč bude moci, pomocí speciálně navrženého rozhraní jednoduše ovládat svoji armádu, přičemž se nebude muset omezit na rozkazy stůj, běž a útoč.

Toto je začátek neobyčejné hry na kočku a na myš, opředené vzrušujícími záhadami, která se odehrává v Londýně, kde se nacházejí věhlasné symboly britské majestátnosti. Připravte se postavit se výzvě Arsene Lupina a budete čelit opravdovému mistru zlodějů!

Hlavní prvky:
• Souboj důvtipu mezi dvěmi největšími postavami populární literatury: nejslavnější detektiv se střetne s mistrem zlodějů.
• Nejslavnější monumenty Londýna, které tvoří dějiště vyšetřování, jsou skvostně vykreslené do nejmenších detailů (Národní galerie, Britské muzeum, Londýnský Tower, Buckinghamský palác, Tower Bridge atd.). Abyste mohli během svého vyšetřování tyto monumenty obdivovat, byly s úzkostlivou pečlivostí vytvořeny stovky prací.
• Během svého vyšetřování se setkáte s více než 40 jedinečnými postavami.
• Použijte a navzájem kombinujte více než 100 předmětů a objevte stovky vodítek a dokumentů, které dovedou vyšetřování k jeho konečnému rozuzlení!