Hysteria Hospital: Emergency Ward (Wii)

Hysteria Hospital: Emergency Ward (Wii)
Vaše cena s DPH99,0 Kč
Vaše cena bez DPH81,8 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:198 bodů
Tento produkt lze získat za:9 900 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kód048380
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Herní žánrStrategie
Jazykové verzeAnglický obal a manuál
Vlastnosti hry1 hráč (pouze) offline
Doporučený věk3+
Popis
V Hysteria Hospital budou mít hráči na výběr několik úrovní obtížnosti a budou muset dostat zoufalé pacienty k lékaři náročným labyrintem ve stanoveném čase. Jak budete ve hře postupovat hra bude náročnější a pacienty nedočkavější. Je to jen obvyklí den v nemocnici hystéria, ve které příval pacientů uvede pohotovost do chaosu.

Hrajte jako sestra na oddělení, organizujte čekárna a posílá pacientů na léčbu podle jejich příznaků tak rychle, jak jen to je možné.

Vytvořte a zlepšete svou čekárna pro maximální účinnost a staňte se nejlepší vrchní sestrou v Americe a zachraňte nemocnici před zahlcením!

Každý z pacientů má mnoho vtipných příznaků, které se léčí pomocí nejnovějšího, nestabilního nemocničního vybavení od základního RTG, přes parní terapii až po povedený De-Stress přístroj.

Existuje 7 různých oddělení, které můžete vést, od místní kliniky v Maryville až po New York Central Hospital s více než 60 úrovněmi včetně režimu Endless, který neustále zvyšuje výzvy, jako hrou postupujete.

Minimální konfigurace: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, grafická karta 32 MB (GeForce 2, nebo lepší), 210 MB HDD, Windows 2000/XP