Hysteria Hospital: Emergency Ward (Wii)

Hysteria Hospital: Emergency Ward (Wii)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód048380
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
V Hysteria Hospital budou mít hráči na výběr několik úrovní obtížnosti a budou muset dostat zoufalé pacienty k lékaři náročným labyrintem ve stanoveném čase. Jak budete ve hře postupovat hra bude náročnější a pacienty nedočkavější. Je to jen obvyklí den v nemocnici hystéria, ve které příval pacientů uvede pohotovost do chaosu.

Hrajte jako sestra na oddělení, organizujte čekárna a posílá pacientů na léčbu podle jejich příznaků tak rychle, jak jen to je možné.

Vytvořte a zlepšete svou čekárna pro maximální účinnost a staňte se nejlepší vrchní sestrou v Americe a zachraňte nemocnici před zahlcením!

Každý z pacientů má mnoho vtipných příznaků, které se léčí pomocí nejnovějšího, nestabilního nemocničního vybavení od základního RTG, přes parní terapii až po povedený De-Stress přístroj.

Existuje 7 různých oddělení, které můžete vést, od místní kliniky v Maryville až po New York Central Hospital s více než 60 úrovněmi včetně režimu Endless, který neustále zvyšuje výzvy, jako hrou postupujete.

Minimální konfigurace: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, grafická karta 32 MB (GeForce 2, nebo lepší), 210 MB HDD, Windows 2000/XP