Guitar Hero 5 (PS3) použité

Guitar Hero 5 (PS3) použité
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód054930
PNZvláštní režim DPH
Záruka6 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis

Použité zboží, hra vyžaduje Guitar Controller, Drum Controller nebo mikrofón který neni součástí balení, OEM Verze

Další pokračování úspěšné hudební hry s novými módy, kompatibilitou s Guitar Hero: World Tour a možností zkombinovat hudební nástroje dle vlastních preferencí. V rámci kariéry každý song bude tentokrát nabízet nějakou výzvu, jejímž splněním se budete moci dočkat nových postav, zisku speciálních nástrojů či bláznivých obleků.

Pro skupinové hraní již nebudete sdílet společný ukazatel - Rock Meter, každý z hráčů bude mít svůj vlastní. Teprve v okamžiku, kdy jednotlivec selže, mu kapela bude muset podat pomocnou ruku. A to dobře zvládnutým hraním, které již bude monitorovat jednotný ukazatel. V kladném případě se daný hráč znovu dostane do hry, pokud se ale nezadaří, kapela svou píseň nezvládla.

V rámci multiplayerových klání nechybí zápolení mezi jednotlivci i celými kapelami, a to dokonce při možném hraní na stejné nástroje, přičemž předmětem soupeření nebude zdaleka jenom výše skóre. Další změny se týkají animací, nasvícení, či herního HUDu. A samozřejmě také podpory GHTunes, služby, resp. komunitní platformy nejenom pro sdílení vámi vytvořené hudby s dalšími uživateli.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.