Green Lantern: Rise of the Manhunters (PS3)

Green Lantern: Rise of the Manhunters (PS3)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód044965
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Ve hře Green Lantern: Rise of the Manhunters poznáte specifickou rasu androidů, nazývaných Manhunters, kteří byli původně vytvořeni ochránci vesmíru, aby fungovali jako jakási mezihvězdná policie.

Bohužel se jim trestání tak zalíbilo, že v podstatě přestali sloužit spravedlnosti, což Ochránce vesmíru donutilo, aby jejich řady rozpustili. Několik přeživších Manhunters uteklo do exilu. Ochránci vesmíru následně založili novou bezpečnostní složku nazývanou Green Lantern, jejíž hlavní zbraní byly speciálně vyrobené silové kruhy.


Nyní jsou Manhunters zpět a chytají se rozdrtit jejich nástupce z řad Green Lantern. Tváří v tvář destrukci se dostáváte do děje vy, jako čerstvý rekrut, vysoce nadaný, ale poněkud namyšlený pilot Hal Jordon. Budete bojovat proti tuctům nepřátel a vnikat se do nejhlubších míst vesmíru, abyste obnovili mezigalaktický pořádek. To vše s použitím ultimátní zbraně sboru Green Lantern, silového kruhu nazývaného „power ring“. Budete dokonce moci spojit síly s kamarádem a porazit zlo společně v kooperativním režimu.