Google NEST 3. generace - Termostat - bílá

Obrázek
Dárek
Vaše cena s DPH6 390 Kč
Vaše cena bez DPH5 281 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:12 780 bodů
Tento produkt lze získat za:639 000 bodů
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kód161934
PNT3017US
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte ZDARMA
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis
Parametry a specifikace
BarvaBílá
Popis

Tradiční termostat kontroluje až polovinu nákladů na energie v domácnosti, takže by měl být co nejefektivnější. Model Nest nabízí možnosti nastavení teploty a programů přesně podle vašich představ a životního stylu, který preferujete.

Prostřednictvím aplikace Nest si umíte zkontrolovat spotřebu a množství ušetřené energie v Energy History, což pomůže k optimalizování využívání zařízení a tak i vysoké efektivitě. Design zařízení v elegantním provedení s matným displejem je vhodný do stylových interiérů a dotváří moderní vzhled domácnosti.

Instalace a výměna starého termostatu za Nest zabere několik minut, pak stačí už jen nastavit si příjemnou teplotu a užívat si komfort. Dovolí vám také všechna nastavení udělat vzdáleně, například i teplotu v místnosti.

Termostat Nest je napájen vestavěnou nabíjecí Li-Ion baterií, takže ho výpadek proudu nezaskočí. Pokud rádi spíte v příjemném chladu, ale snídaně preferujete v teple domova, termostat se vám přizpůsobí a připraví vám ideální podmínky na základě vašeho programu. Systém rozpozná, když opustíte domů, pomocí senzorů pohybu a lokace vašeho smartphonu a přestaví se do módu ECO, čímž ušetří množství energie.

Nest Thermostat pracuje s 85% topných systémů s ovládacím napětím 24 V včetně plynového, elektrického vytápění is pomocí tepelného čerpadla. Na svou funkci využívá Wi-Fi připojení s dosahem až do 30 m a 24 V napájení pro svou zabudovanou Li-ion baterii, které je zprostředkováno kabely připojení na topné zařízení. Inteligentní systém umožňuje pomocí lokalizace vašeho smartphonu zjistit vaši polohu, na základě čehož přizpůsobí nastavení systému přesně podle vašich představ. Po příchodu do pokoje se termostat Google Nest rozsvítí a na LCD zobrazí teplotu.

Zapojení termostatu
Před zakoupením se prosím ujistěte, že typ zařízení odpovídá Vašim požadavkům. Zapojení přístroje vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinstalace, proto montáž doporučujeme svěřit odborníkům.

Přístroj není samostatně funkčním celkem a je nutné jej integrovat do stávající WiFi sítě i spárovat se softwarem, který je kompatibilní výhradně s přístroji s operačním systémem Apple a Android.

Konfigurace přístroje vyžaduje znalosti z oblasti IT infrastruktury, zejména z oblasti připojení k WiFi sítím a konfiguraci připojení k WiFi přístupovým bodem. Ovládání z internetu vyžaduje nepřetržité připojení na internet. Aplikaci je třeba stáhnout a nainstalovat z příslušného obchodu AppStore/Google Play

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.