God of War Saga (PS3)

Obrázek (28489)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód093787
PNUS verze
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Návod na vytvoření US PSN účtu: http://pastebin.com/2BBu8g0A

Balení obsahuje hry God of War , God of War 2 , God of War 3, God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta v remasterované HD kvalitě pro PlayStation 3, exkluzivní bonusový obsah. Pro přístup k měsíčnímu Playstation Plus a stáhnutí Chains of Olympus a Ghost of Sparta je potřeba mít založený účet na americe.

God of War: Brutální svět starověkého Řecka přichází v akční hře God of War. V roli krát zažijete epickou cestu s více konci, která je plná nástrah, nepřátel, ale i logických hlavolamů, které posouvají děj vpřed. Ve hře najdete filmové sekvence trvající více než jedné hodiny, unikátní bojový systém, šplhání po lanech, slézání skal, plavání. Cesta k Pandořiny skříňky a porážce boha války Ara je těžká, avšak odměna bohatá.

God of War 2: Pokračování skvělé akční adventure, jejíž příběh začne přesně tam, kde skončil děj původní hry . Z bojovníka krát je bůh války, kterému se v brutalitě a krutosti nevyrovná ani jeho předchůdce Ares. Každý, kdo se krátí postaví do cesty si to odnese a na vlastní kůži pozná hněv boha, který byl dříve smrtelným bojovníkem. Kratos však trpí. Neustále má před očima svoji ztracenou rodinu a strašlivé zločiny, které spáchal v minulosti. Jeho duše nemá ani chvilku klidu. Aby se zbavil tohoto nekončícího mučení, rozhodne se Kratos k něčemu, co se ještě nikdy nikomu nepovedlo, ani bohu, ani člověku. Kratos chce změnit svůj osud.

God of War 3: God of War 3 uzavře pouť krát a zchladí jeho hněv útokem na Olymp s pomocí Titánů. Nová platforma znamená nové výzvy a několikanásobný výkon oproti PS2 se přetaví do nových herních elementů. God of War byl vždy epickém akcí a trojka zaručeně nedělá sérii ostudu. Některé úrovně jsou spjaty s tělem Titana, jak v Shadow of the Colossus . Design úrovně se mění na základě toho, co právě Titan provádí, ze stropu se najednou stane stěna nebo podlaha. Pohybující se bojiště s překážkami patří mezi silné momenty, tak i velkoplošné bitvy s desítkami nepřátel. Další novinkou v God of War 3 je možnost osedlání monster (můžete vyskočit na Kyklop a jeho mohutnými pažemi srážet protivníky na zemi, stejně jako se projet na létajících harpyjemi). Životnost jezdeckých kreatur je však krátká, Kratos je ovládá přes bolest, kterou jim způsobuje svými čepelemi.

God of War: Chains of Olympus: Kratos, poté, co byl podveden a přinucen zabít svou manželku a dceru, přestal sloužit arů. S cílem hledat rozhřešení z hříchů své minulosti se stal bojovníkem bohů pro následující roky. Tyto brutální křížové výpravy jménem Olympu se staly legendárními po celém starověkém světě.

Ve hře God of War: Chains of Olympus, se Kratos vydává do zemí, kam žádný smrtelník nikdy nevkročil. Se světem ponořeným do věčné temnoty a bezmocnými bohy musí Kratos čelit nejobávanějším tvorem řecké mytologie a nakonec je nucen volit mezi svým osobním vykoupením a záchranou starověkého světa od jistého zničení.

God of War: Ghost of Sparta: Na konci God of War porazil brutální bojovník Karosa Ara a dosáhl Olympus jako nový bůh války. V Ghost of Sparta Kratos zjišťuje, že jeho nové síly nestačí k zastavení nočních můr, které ho i nadále trápí. Aby se osvobodil od duchů, které pronásledují jeho vzpomínky, musí se Kratos vydat na cestu, která odhalí původ ztracených světů a zodpoví dlouho očekávané otázky o jeho temné minulosti. Vyzbrojen smrtícími Blades of Athena, musí během celého svého nemilosrdného pátrání překonávat armády mytologických tvorů, legie nemrtvých vojáků a úžasně nebezpečné a brutální země.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.