Geographicus (PC)

Geographicus (PC)
Vaše cena s DPH149 Kč
Vaše cena bez DPH123 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:298 bodů
Tento produkt lze získat za:14 900 bodů
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
dnes
Přepravní společností:
pondělí 22.1
Kód022916
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Herní žánrLogické hry
Jazykové verzeAnglická verze (dabing), Česká verze (text), Český obal a manuál
Vlastnosti hry1 hráč (pouze) offline
Obraz a zvukDTS Digital Surround
Popis
Sylvánie nebyla vždycky ostrovem: v pradávných dobách to byl poloostrov, připojený k velkému kontinentu. V té době Zemi hojně obývala podivná stvoření - draci, kteří byli nesmírně vzdělaní a mírumilovní. Veškeré své znalosti a vědomosti o Zemi a okolních planetách ukryli do krystalu - "kamene mudrců". V obavě, aby se vědomosti neztratili, svěřil poslední žijící drak Balvín krystal starci jménem Geographicus.

ZACHRAŇTE POSLEDNÍHO ŽIJÍCÍHO OHNIVÉHO DRAKA Geographicus si začal dělat velké starosti poté, co se mu doneslo, že Balvín zmizel, poslední ohnivý drak svého druhu. Už byl však příliš starý na to, aby se vydal na cestu sám, a proto svěřil úkol nalezení a zachránení Balvína malému Geovi. Geo tedy do svého zavazadla dává kámen mudrců a vydává se na nebezpečné pátrání. Na podivném Dračím ostrově se zlatým dolem, na opuštěné stanici ve věčném ledu a v záhadné kouzelné věži na sopce na něho čeká mnoho dobrodružství.

Pomáhej Geovi při jeho dobrodružném poslání, a doprovázej jej na jeho cestě na Dračí ostrov. Odhal tajemství ledového ostrova Nevergreen. A najdi ostrov starého Balthazara, který je ukrytý kdesi na vulkanickém ostrově.

Geova dobrodružství vedou krajinami plnými fantazie, vzrušení, ale i humoru. Tvým úkolem je vyřešit spoustu hádanek, rébusů, tajemství a zodpovědět neobjasněné případy. Kámen mudrců ti pomůže. Jsou v něm ukryté veškeré vědomosti o naší planetě a její geografii. Spousta animovaných sekvencí ti prozradí, jaké procesy probíhají v hlubinách Země, co se děje ve Sluneční soustavě nebo jakým vývojem naše planeta prošla. Impozantní animované sekvence poodhalí roušku tajemství zakrývající tvář Země z neuvěřitelné perspektivy. Vydej se na cestu, která je sice místy nebezpečná, zato bez jakéhokoli násilí a naopak plná vědomostí a zajímavých faktů o geografii Země.