Garmin Forerunner 735 XT - modrá

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Vaše cena s DPH6 190 Kč
Vaše cena bez DPH5 116 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:12 380 bodů
Tento produkt lze získat za:619 000 bodů
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kód162884
PN010-01614-07
VýrobceGarmin
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte ZDARMA
REMA 6-1-3b
1ks
Zdarma
VideoPopis
Popis

Pokud to se sportem myslíte vážně, neobejdete se bez kvalitních hodinek, které vám pomohou sledovat a zaznamenávat vaše výkony. Model Forerunner 735 XT byl navržen pro triatlon a další vytrvalostní sporty, ale vzhledem ke kompaktnímu voděodolnému provedení a široké nabídce funkcí se hodí pro většinu sportovních aktivit.

Díky malé hmotnosti hodinky téměř neucítíte na ruce, přesto zvládnou spolehlivě zaznamenávat běh, jízdu na kole, plavání i další aktivity. Naměřené hodnoty potom mohou spojit do multisportovních aktivit jako triatlon. Kromě celé řady jiných senzorů jsou osazeny GPS a snímačem srdečního tepu. Všechna data lze živě sledovat na barevném displeji, stejně jako na svém smartphonu. Vzhled i funkce hodinek lze přizpůsobit pomocí stažitelných ciferníků a widgetů.

Od běhu…
Nejde o pouhý krokoměr, ale o vašeho osobního trenéra, který zvládne podrobně vyhodnotit vaši běžeckou aktivitu včetně měření doby kontaktu nohy se zemí, výšku odrazu, délku kroku, měření podílu levé/pravé nohy na běžeckém výkonu či výpočet doporučené doby odpočinku.

Od běhu…
…až po plavání
Při jízdě na kole oceníte možnost připojení různých cyklistických snímačů. Režim plavání zase automaticky rozezná plavecký styl, změří tempo, počet bazénů, uplavanou vzdálenost a další data. K dispozici jsou ovšem také profily pro další sporty jako veslování, běžecké lyžování, turistiku nebo trénink v posilovně.

Do náročných podmínek
Na rozdíl od jiných triatlonových hodinek se Forerunner 735 XT vyznačují velmi malým a lehkým tělem, takže jsou ideální také pro sportovce i sportovkyně s menším zápěstím. Přesto byly hodinky navrženy tak, aby zvládly i náročné podmínky. Díky voděodolnosti 5 ATM se s nimi můžete bez obav ponořit do vody.

Do náročných podmínek 
Více senzorů, více informací
Hodinky jsou vybaveny GPS, takže zaznamenávají přesnou trasu a zvládnou vypočítat výškový profil. Optický snímač srdečního tepu je používán nejen při sportu, ale během celého dne. Hodinky nemusíte sundavat ani v noci, kdy zaznamenávají délku a kvalitu vašeho spánku. Všechny informace si potom zobrazíte na barevném displeji.

Kamarádí se smartphonem
Všechna zjištěná data jsou odesílána do aplikace Garmin Connect, která je dostupná online. Jedná se o sportovní deník s širokou nabídkou nástrojů a statistik. Po spárování se smartphonem vás hodinky mohou upozorňovat na příchozí hovory a zprávy. Přizpůsobení umožňují ciferníky a widgety, které se můžete stáhnout podle libosti.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.