Garmin Fenix 5S Sapphire - černá / šedá

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Vaše cena s DPH10 990 Kč
Vaše cena bez DPH9 083 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:21 980 bodů
Tento produkt lze získat za:1 099 000 bodů
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
dnes
Přepravní společností:
zítra
Kód167041
PN010-01685-11
VýrobceGarmin
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte ZDARMA
REMA 6-1-3b
1ks
Zdarma
VideoPopis
Popis

Pro profesionální i rekreační sportovce

Pokud máte rádi pohybové aktivity a jste zapálení sportovci, pak si hodinky Garmin Fenix 5 dozajista zamilujete. Co mohou nabídnout? Jednou ze základních součástí výbavy je integrovaný optický snímač srdečního tepu, který naleznete na spodní straně hodinek. Váš tep dokáže měřit přímo ze zápěstí a to po dobu čtyřiadvaceti hodin denně bez náznaku snížení pohodlí. Avšak to je teprve začátek. Při výběru některého z instalovaných sportovních režimů se snímač přizpůsobuje dané aktivitě.


 

Nespočet sportovních aktivit

Samozřejmostí je cyklistika, plavání, lyžování, golf, chůze a turistka, veslování, zkrátka vše, na co si vzpomenete. Nestačí-li vám nabídka, snadno režimy rozšíříte o své vlastní nebo si stávající upravíte dle svých potřeb. Funkce pro měření srdečního typu v kombinaci s dalšími senzory – například akcelerometrem – nabízí zázemí pro ještě efektivnější trénink.

Možnosti snímače tepu? Nekonečné

Počítat lze množství kroků za určitý čas, vertikální pohyb trupu měřený v cm, dobu kontaktu se zemí (v milisekundách), poměr kontaktu se zemí u levé a pravé nohy, délku kroku (v metrech) nebo vertikální poměr výšky kroku k jeho délce.

Vyhodnocení tréninku 

Zařízení monitoruje a vyhodnocuje vliv tréninku na vaši kondici a výkon, dokáže stanovit dobu do úplné tělesné regenerace a připravenosti na další trénink, nebo odhaduje, jaká je vaše tréninková zátěž. Samozřejmostí je posouzení vašeho stavu po 6 až 20 minutách aktivity, ve spolupráci s hrudním snímačem srdečního tepu zjistíte i tzv. laktátový práh, vyjadřující bod, kdy na vaše svaly začne rychle padat únava.

Rozšíření nabídky senzorů

Nestačí vám základní senzorová nabídka? Nezoufejte. Díky technologii Ant+ a Bluetooth modulu si jejich portfolio můžete rozšířit o celou řadu externích čidel. Je libo snímat tělesnou teplotu? Využijte teplotní čidlo. Chcete vědět, jak rychle se pohybujete? Snímač rychlosti a kadence na sebe nenechá dlouho čekat. Vestavěný optický snímač srdečního tepu lze doplnit hrudním snímačem, čímž získáte komplexnější údaje o tréninku. Pracujete-li ve skupině, přehled o poloze ostatních členů máte díky funkci Group Track. Fenix 5 zkrátka na nic nezapomíná.

Sdílení jako výsada „modrého zubu“

Spárujete-li pomocí Bluetooth obě zařízení a do telefonu nainstalujete aplikaci Garmin Connect Mobile, otevíráte stavidla tzv. smart notifikaci. Ta vám umožňuje přenášet výsledky svého tréninku do online cloudu, nebo získávat upozornění na příchozí hovory, SMS a e-maily, aniž byste museli vyndávat telefon z kapsy. Vedle Bluetooth můžete využít i propojení pomocí běžného USB kabelu.

Pro orientaci a dokonalou kontrolu

Ve výbavě naleznete GPS a tříosý kompas s automatickou kalibrací, jehož funkce se mění dle činnosti GPS, výškoměr, určující přibližnou nadmořskou výšku z informací o změnách tlaku, a související barometr, úzce spolupracující s výškoměrem. Potěší vás i prodloužená výdrž baterie, jež činí až 75 hodin na jedno nabití.

 

Vyměnitelný řemínek i obsah displeje

Výhodou chytrých GPS hodinek Garmin Fenix 5 je možnost dokonale si je přizpůsobit, a to v několika ohledech. Pouhým pohybem prstu po displeji a stažením aplikace Garmin Connect IQ například ovlivníte obsah svého displeje, stejně tak lze během okamžiku odepnout stávající řemínek a vyměnit za jiný. K dispozici je několik variant ve třech rozměrech, v mnoha barevných odstínech a typech materiálu.

S aktualizací k trvalé hodnotě

Chcete se s hodinkami věnovat plaveckým disciplínám? Jak je libo. S voděodolností do 10 atmosfér si poradí až do hloubky jednoho metru pod hladinou. Jelikož zařízení podporuje i tzv. STRAVA segmenty, aplikaci UBER nebo AccuWeather a s aplikací Garmin Express je neustále aktualizováno, můžete se těšit na vynikající kompatibilitu s externími přístroji a životnost, dalece přesahující standardní záruční lhůtu. Součástí výbavy je modrošedý silikonový řemínek, nabíjecí/datový kabel a příslušná dokumentace.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.