Garmin Enduro 2 Sapphire Solar - Carbon Gray Titanium/ Black

Lehké sportovní GPS hodinky s 1,4" displejem krytým safírovým solárním sklíčkem, titanovou lunetou s DLC úpravou, tělem z tvrzeného polymeru se zabudovanou LED svítilnou a opravdu dlouhou výdrží
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (7)
Obrázek (4)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
19 559 Kč 16 164 Kč bez DPH
Za nákup tohoto produktu lze získat:39 118 bodů
Tento produkt lze získat za:1 955 900 bodů
Skladem
Osobně v Mostě:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód282518PN010-02754-01EAN753759296650VýrobceGarminZáruka24 měsíců
K tomuto produktu dostanete dárek
Parametry a specifikace
Barvačerná
Textanglicky, česky, německy
Velikost / druh displeje51 mm, Sapphire, Solar
Popis

GPS HODINKY S EXTRÉMNÍ VÝDRŽÍ

Chytré GPS hodinky se skvělou kombinací všestranného sportovně-outdoorového využití, vysokou výkonností, nekompromisním funkčním vybavením, nízkou hmotností a extrémně dlouhou výdrží akumulátoru na 1 nabití.

Solární dobíjení poskytuje dlouhou výdrž baterie i pro extrémně dlouhé aktivity.

Až 150 hodin souvislého GPS záznamu s podporou solárního dobíjení1.

SatIQ automaticky volí režim GPS příjmu s ohledem na přesnost a výdrž.

Zobrazení podrobných map na displeji, plánování tras i z mobilního telefonu.

Vysoce jasná LED svítilna, 2x jasnější v porovnání s hodinkami Garmin Fénix 7X.

Sledování a vyhodnocení zátěže a regenerace, včetně tréninkových doporučení.

SOLÁRNÍ DOBÍJENÍ BATERIE

Výdrž až 34 dnů provozu v režimu chytrých hodinek, plus dalších 12 dnů při využití solárního dobíjení2. Výdrž až 150 hodin podrobného GPS záznamu při využití solárního dobíjení1.

PRO EXTRÉMNÍ PODMÍNKY

Lehké a vysoce pevné pouzdro hodinek s velikostí 51 mm je doplněné o odolné safírové sklíčko, pod kterým se ukrývá 1,4” displej s tlačítkovým i dotykovým ovládáním. Nylonový řemínek UltraFit je pohodlný i při dlouho trvajících aktivitách a v extrémních podmínkách.

DUÁLNÍ OVLÁDÁNÍ

Hodinky používají plnohodnotné tlačítkové ovládání, které je přesné a jisté i ve vodě nebo nízkých teplotách. Tlačítka nově doplňuje i dotykový displej, který je možné kdykoliv aktivovat a deaktivovat. Dotyk je skvělý například pro ovládání mapy.

Trénujte chytře.

FUNKCE VO2 MAX

Hodinky měří Funcke VO2 Max pro klasický i trialový běh. U trailového běhu přizpůsobuje výpočet podle podmínek na trase, které mohou mít vliv na výkon.

MĚŘENÍ ULTRA DLOUHÝCH BĚHŮ

Speciální sportovní profil je připravený pro příznivce ultra dlouhých běžeckých závodů. Sportovní profil zaznamenává nejen čas, vzdálenost a převýšení, ale dokáže stopovat i časy odpočinku a zaznamat časy strávené na občerstvovacích stanicích.

APLIKACE ADVENTURE RACING

Speciální sportovní profil je k dispozici pro závoty typu Adventure race. Sportovní profil umožňuje během závodu sledovat srdeční tep, nadmořskou výšku, časy úseků a další metriky a zaznamenávat trasu pomocí GPS. GPS trasa, ani GPS souřadnice se ale během závodu nezobrazují, aby nebyla porušena pravidla závodu. Obrazovka shrnutí pomáhá ověřit u závodní komise váš čas dokončení závodu.

FUNKCE CLIMBPRO

Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

FUNKCE PACEPRO

Jedinečná funkce PacePro vám umožní naplánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trasy. Umožní naplánovat rychlejší tempo z kopce a pomalejší do kopce a je skvělou pomůckou pro udržení průměrného tempa na trati.

TEMPO S KOREKCÍ SKLONU

Nepřepalte tempo hned na začátku. Upravte si datová pole pro aktivitu běhu a naučte se upravovat tempo v různém terénu, abyste dokázali dodržet stanovený plán.

PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDKŮ

Tato funkce vám na základě historie běhů a celkové kondice poskytne odhad, jaké by mohlo být vaše tempo a čas pro vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Data o trendech vám ukážou vliv tréninku v průběhu času.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU

Připravte se na významnější změnu prostředí. Při spárování s kompatibilním telefonem můžete sledovat, jak si vaše tělo vede v různých prostředích z hlediska aklimatizace na nadmořskou výšku nebo teplotu.

METRIKY VÝKONU

K dispozici jsou pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.

AUTOMATICKÉ STOPOVÁNÍ ZASTÁVEK

Během ultra dlouhých běhů budou vaše hodinky automaticky zaznamenávat čas strávený v občerstvovací stanici nebo na kontrolním bodě, takže si přestávky nemusíte hlídat sami.

Více možností tréninku.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ

K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

REGENERAČNÍ ASISTENT

Po každém tréninku, pomocí doporučené doby regenerace uvidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

DENNÍ DOPORUČENÍ TRÉNINKŮ

Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení běhu a jízd na kole, podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

SKIALPINISMUS A SNOWBOARDING VE VOLNÉM TERÉNU

Záznam skialpinismu a snowboardingu ve volném terénu nově automaticky rozlišuje mezi klesáním a stoupáním. Můžete tedy spustit měření hned, když vyrazíte, a pustit z hlavy nutnost ručního přepínání.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Po spárování s hrudním pásem HRM-Pro Plus (prodává se samostatně) vám metrika lyžařského výkonu pomůže měřit aktuální zátěž při tréninku na běžkách.

SURFOVÁNÍ NA VLNÁCH

Připravte se na vlny. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací Surfline Sessions, která vytváří video každé jízdy, kterou zachytíte na kameru Surfline® 3. Na videa se můžete podívat později a díky předplatnému Surfline Sessions zjistíte, jak jste si vedli.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE

Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří parametry obtížnosti (Grit) a plynulosti (Flow) jízdy na projeté trati.

STAV VST

Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics.

SLEDOVÁNÍ VÝKONU NA TRASE

Sledujte, jaký výkon na trase vydáváte. Můžete si tak lépe rozvrhnout úsilí a přesněji doladit trénink. Nepotřebujete k tomu žádné příslušenství.

DYNAMIKA BĚHU

Tyto chytré hodinky měří ze zápěstí důležité běžecké veličiny, jako je například kadence, délka kroku, doba kontaktu se zemí a další.

STAV TRÉNINKU

Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, vaše nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte přehled o celkovém úsilí – a taky zda trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

Podrobná mapa a navigační funkce.

SUPERJASNÁ LED SVÍTILNA

Skvělým pomocníkem ve tmě a horších světelných podmínkách je vestavěná LED svítilna. Svítilna je neustále při ruce a umí svítit 4 úrovněmi bílého a 1 úrovní červeného světla. Svítilna hodinek Enduro 2 je navíc 2x jasnější než odpovídající svítilna u hodinek Fenix® 7X.

OUTDOOR MAPS+

Volitelné předplatné služby Outdoor Maps+ nabízí přístup k prémiovým mapovým podkladům (jen USA) a satelitním snímkům (celý svět) staženým přímo do hodinek.

TECHNOLOGIE SATIQ

Vícepásmový systém GNSS s technologií SatIQ určí vaši přesnou polohu v jakémkoli prostředí a současně optimalizuje využívání baterie.

FUNKCE NEXTFORK

Když jste na trati, můžete se nechat navigovat jednoduchými vizuálními pokyny. Jediným pohledem zjistíte vzdálenost k další křižovatce tras i název příští trasy.

DATA NA MAPOVÉM DISPLEJI

Zobrazte si důležité informace přímo na mapové stránce. Sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.

BAROMETR, KOMPAS, VÝŠKOMĚR...

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

LYŽAŘSKÉ MAPY SKIVIEW

Předinstalované mapy SkiView obsahují zákres a obtížnost sjezdovek ve více než 2000 ski resortech na celém světě. Hodinky navíc obsahují speciální lyřařské funkce s automatickým zaznamenáváním a vyhodnocením jízdy na lyžích.

PODROBNÉ TOPO MAPY

V paměti hodinek se nacházejí předinstalované mapy TopoActive Europe, které vám pomohou s orientací téměř kdekoliv, kam se dostanete. Hodinky z české distribuce jsou navíc doplněné o podrobné turistické mapy České republiky, které obsahují podrobnější mapová data, včetně turistických značených tras nebo cyklotras.

Zdravotní funkce.

RANNÍ ZPRÁVA

Hned po probuzení si můžete projít přehled svého spánku, regenerace a tréninkových plánů a k tomu si prohlédnout stav VST, připravenost k tréninku a informace o počasí. Přehled si můžete upravit, aby vám zobrazoval data, která jsou pro vás důležitá.

PORADCE PRO JAT LAG

Nechte si poradit, jak minimalizovat dopad jet lagu – nabídneme vám tipy ohledně pobytu na světle, plánování spánku nebo cvičení v souvislosti s vaší chystanou delší cestou. Jednoduše zadáte údaje o cestě do kalendáře aplikace Garmin Connect a můžete sledovat, jak se vaše tělo na pobyt ve vzdálené destinaci připravuje.

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ

Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu4 – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například i variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra zatížení organizmu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i během plavání.

PULSNÍ OXYMETR

Snímač Pulse Ox5 měří na zápěstí pomocí paprsků světla, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování stavu aklimatizace nebo kvality spánku.

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT

Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a dozvíte se klíčové statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, okysličení krve, dýchání nebo stres. Potom na kompatibilním telefonu vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect zprávu s těmito statistikami, kterou můžete jednoduše sdílet s ostatními.

FUNKCE BODY BATTERY

Využijte údaje o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a další data a optimalizujte rezervy své tělesné energie. Lépe tak dokážete posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy potřebujete spíše odpočinek.

MONITORING SPÁNKU

Získejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ

Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Když nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu potu a cíl se podle toho automaticky upraví.

Chytré funkce.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Přímo na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když hodinky spárujete kompatibilním telefonem.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ

Hodinky obsahují hudební přehrávač, který umí přehrávat skladby z disku hodinek přímo do Bluetooth sluchátek a současně je kompatibilní se streamovacími službami Spotify, Deezer nebo Amazon Music. U streamovacích služeb je možné své playlisty offline stáhnout na disk hodinek (může být vyžadován prémiový typ účtu).

PLATBY GARMIN PAY

Funkce umožňuje do hodinek zadat identifikační údaje o běžné platební kartě a poté s hodinkami platit namísto platební karty. Plateb Garmin Pay používají pro komunikaci s terminálem jen část identifikačních údajů platební karty a jsou bezpečnější než platba samotnou kartou. Platby jsou navíc chráněny heslem, údaje pro platbu vysílají hodinky vždy jen 1 minutu po aktivaci požadavku platby. Službu podporuje většina českých bank, bližší seznam najdete zde.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

Hodinky obsahují bezpečnostní funkce, které umožňují manuálně nebo automaticky (funkce automatické detekce nehod) informovat vybrané kontakty o vaší aktuální poloze6.

OBCHOD CONNECT IQ

Platforma Connect IQ umožňuje do hodinek stáhnout doplňkové ciferníky, datová pole, aplikace a doplňky z Connect IQ aplikace.

PopisKe stažení

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky
nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeUpřesnit nastavení