Gangs of London (PSP) použité

Obrázek (34967)
Bazar
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód053153
PNZvláštní režim DPH
Záruka12 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Akčně-strategický titul, který se odehrává v ulicích podle skutečnosti vytvořeného virtuálního Londýna, kde musíte v roli vůdce jednoho z pěti gangů (domorodci, Triáda, černošský gang, Ruská mafie, Pákistánci) dosáhnout absolutní nadvlády nad zdejším kriminálním podsvětím. Válka gangů se v Gangs of London rozhoří hned v několika herních módech, přičemž tím hlavním je samozřejmě mód akční.

Jednotlivé mise jsou od sebe odděleny stylovými sekvencemi, které vypráví hlavní příběh, jež se proplétá hlavní kampaní a poskytuje tak potřebnou motivaci k plnění dalších misí a úkolů. V každé misi ovládáte nejenom postavu vůdce, ale dostanete i dosti velkorysou možnost ovládat také ostatní členy bandy. K dispozici máte buď systém jednoduchých příkazů, nebo se prostě přepnete do těla libovolného gangstera a situaci vyřešíte sami.

Ve hlavním módu vás čeká nejenom akce a spousta střílení, ale i ježdění v ulicích virtuálního Londýna. Druhým hlavní mód je překvapivě tahová strategie, kdy si opět zvolíte jeden z pěti gangů, abyste s těmi ostatními bojovali o nadvládu nad jednotlivými rajóny na interaktivní mapě Londýna. Jde tedy o jakousi alternativní verzi RISKu odehrávající se v Londýně, kdy se vítězem stává ten hráč, který obsadí většinu rajónů. Tento mód nabídne tradiční strategické prvky jako je možnost uzavírat a porušovat tajná spojenectví, provádění speciálních akcí skrze bonusové karty a podobně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.