Fitbit Charge 3 - modrošedivá

Obrázek
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód100782
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte ZDARMA
REMA 6-1-3b
1ks
Zdarma
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Chcete mít přehled o svém tréninkovém procesu a fyzičce? Vaši kondici budete mít pod kontrolou díky modernímu designovému náramku s nejpokročilejšími technologiemi. Co všechno umí? Monitoruje tepovou frekvenci, hloubku spánku, spálené kalorie, ale také ukazuje, v jaké zóně srdečního tepu se aktuálně nacházíte. Skrz 15 cvičebních módů pak můžete sledovat váš fitness pokrok v určitých "disciplínách" - od chůze a běhu až třeba po jógu. Nasbíraná data vidíte na přehledném dotykovém displeji. Náramek je zároveň voděodolný, informuje o čase nebo počasí a pokud toužíte sdílet statistiky o vašem pohybu se svými přáteli přes mobilní telefon či počítač, lze tak učinit nainstalováním příslušné aplikace.

Vše na/po ruce
Neobyčejně chytrý náramek na zápěstí. V reálném čase poskytuje informace o vašem fyzickém stavu. Na jednom místě získáte přehled o tepové frekvenci, kvalitě spánku nebo spálených kaloriích. V akci bez nutnosti dobití přitom vydrží dlouhých sedm dnů. A pozor - náramkem lze i bezkontaktně platit!

Odolnost? Zajištěna hliníkovou konstrukcí
Vedle statistik o vás a vašem těle náramek ukazuje standardní údaje jako aktuální čas či počasí, a to na velkém podsvíceném dotykovém displeji, který se automaticky přizpůsobuje okolním světelným podmínkám. A odolnost přístroje? Ta je zaručena díky pevné hliníkové konstrukci.

Efektivnější trénink
Aby byla efektivnost vašeho cvičení co největší, je ideální se v rámci fyzické aktivity pohybovat v určitém rozmezí tepové frekvence. A právě náramek vám umožní průběžně sledovat, v jaké tepové zóně se nacházíte a jaký dopad to na vás má, respektive na redukci vaší hmotnosti.

Ani voda jim neublíží
Vybrat si můžete z více než 15 režimů cvičení jako je běh, kolo, plavání, jóga a další. Nastavte si, jakých cílů chcete dosáhnout a sledujte podrobné statistiky o tom, jak se vám daří je naplňovat. A když už je zmíněno plavání - ano, náramek je voděodolný (maximálně do hloubky 50 metrů), takže je vůči bazénu či sprše zcela imunní.

Sdílení s přáteli
Šikovnou vychytávkou je synchronizace dat v náramku s počítačem, chytrým mobilním telefonem a mnoha jinými zařízeními, a to prostřednictvím příslušné aplikace. Statistiky a výkony, kterých dosahujete, pak následně můžete sdílet s vašimi přáteli a konzultovat s nimi váš tréninkový progres.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.