Dungeons (PC)

Dungeons (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód034983
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
„Nabušený“ hrdina se plíží temným a plísní zavánějícím podzemím. Pečlivě váží každý krok, znepříjemňuje život spoustě nebohých nestvůr a krade všechno, co není přibité k podlaze. – Tohle už tu bylo asi tak tisíckrát, že? Není tedy čas prohodit si role a ukázat tomu drzému hrdinovi, kdo má v temných chodbách navrch?

Staňte se mocným (a zlým) pánem jeskyně a vytvořte si vlastní ďábelské podzemní panství. Přitroublí gobliní dělníci se před vámi chvějí strachy a bez protestů splní každý váš rozkaz. Budou pro vás v tvrdé skále hloubit chodby a místnosti až do posledního dechu.

Do vašeho doupěte budou přicházet hrdinové, kteří zde budou hledat boj a poklady. Pochopitelně byste ty opovážlivce mohli zlikvidovat jediným lusknutím prsty, ale to by nebyla žádná legrace – tak se přece správný zloduch nechová. Nebude lepší je nechat chvilku namlsat, sledovat, jak se pracně pachtí za svým cílem, a pak je o všechno připravit?

Přichystejte těm opovážlivcům pár pokladů a nějaké to vybavení, poskytněte jim trochu zábavy a trochu je pohýčkejte. A až budou na vrcholu blaha, přijde ten správný čas pro „sklizeň“. Protože duše šťastných hrdinů vám poskytnou mnohem cennější energii, když jim je v mučírně vyjmete z těla.

Přestože tito samozvaní bojovníci dobra představují pouze chutný zákusek pro vaše zvrhlé choutky, nesmíte je podceňovat. Pokud pobijete příliš mnoho jejich přátel, může se ve vašem království objevit mnohem mocnější a pomstychtivější šampión. V takovém případě bude možná načase nabídnout odhodlanému rekovi patřičně zaokrouhlenou sumičku, která mu pomůže přehodnotit jeho morální zásady.

Kromě hrdinů musíte v podzemí dávat pozor i na další nebezpečí, neboť vaši soupeři nikdy nespí a mohli by dojít k závěru, že by se jim váš labyrint mohl báječně hodit. A aby toho nebylo málo, tak pouze jedno podlaží pod vámi přebývá další pán jeskyně, který je bohužel vaším nadřízeným a neustále vás bombarduje spoustou zcela zbytečných úkolů! Ale nezoufejte, někdo tak zběhlý v podlosti jako vy určitě vymyslí způsob, jak zatahat za ty správné nitky a zaujmout jeho místo.
Příběh
Hlavním „hrdinou“ (nebo spíše záporným hrdinou) je Deimos, někdejší představený všech pánů jeskyně. Padl však za oběť ďábelskému spiknutí, které zosnovala jeho zlomyslná, odporná a všeho schopná bývalá přítelkyně Calypso. Výsledkem je, že bývalý všemocný vládce se nyní ocitl na úplně posledním místě v hierarchii, v nejhořejším podlaží podzemních labyrintů.

Deimos se postupně snaží dostat na své původní místo a pomstít se zlé Calypso. Nejprve se ale bude muset vypořádat s novými šéfy. Na jedné straně stojí král zombií, který je tak inteligentní, jak jen může průměrná nemrtvá zombie být, na straně druhé pak číhá horkokrevný Minos, jenž řeší problémy pouze dvojím způsobem: násilím, anebo ještě větším násilím.

Vlastnosti hry:
• Buďte správně zákeřní! V podzemí na vás číhají tři různí obludní bossové, kteří vám mohou pořádně zatopit. Zbavte se jich a staňte se jediným pánem jeskyně!
• Připravte se k boji! Do vašich labyrintů se chystá vkročit deset hrdinů s různými povoláními a v temnotách na ně čeká 15 různých nestvůr.
• V 17 misích kampaně budete muset prokázat, že jste skutečně prohnaným a zlým pánem. Pokud vše zdárně dokončíte, ještě stále budete mít možnost vytvořit si vlastní hru.
• V podzemních chodbách existuje pouze jediná cesta: dolů. Čekají na vás tři různé úrovně, které musíte dobýt.
• K dispozici máte také věznice a mučírny, které už netrpělivě očekávají nové „zákazníky“.
• S použitím 50 různých objektů si můžete vytvořit kobky svých snů.
• Slabošští, ale poslušní gobliní dělníci očekávají vaše rozkazy a postaví vám přesně takové podzemí, jaké si budete přát.