Disney Infinity 3.0 - Play Set: The Force Awakens (PS3/PS4/X360/XONE/Wii U)

Disney Infinity 3.0 - Play Set: The Force Awakens (PS3/PS4/X360/XONE/Wii U)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Kód071655
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Dvě interaktivní herní figurky a playset The Force Awakens (Síla se probouzí) pro Starter Pack Disney Infinity 3.0. Funguje se všemi herními platformami Disney Infinity 3.0.

*Playset The Force Awakens vychází jako DLC a jeho stažení bude vyžadovat připojení k internetu.

V playsetu Star Wars: The Force Awakens se hráči vydají do velmi vzdálené galaxie spolu s novými hrdiny i starými přáteli a spolu budou hledat tolik potřebného spojence. Mezi hratelné postavičky budou patřit Finn, voják na cestě za dobrodružstvím a nebezpečím, a Rey, pravá přeživší, která je zdatná a schopná. Oba se přidají k Poeovi Dameronovi, věrnému pilotovi hnutí odporu, který dokáže cestovat napříč galaxií díky svým vynikajícím pilotním dovednostem, a ke Kylo Renovi, strážníkovi Prvního řádu, který svými zlovolnými skutky terorizuje galaxii.

Playset The Force Awakens bude do hry implementován v rámci softwarové aktualizace, která bude k dispozici až 18. prosince (aby neunikly žádné detaily o příběhu filmu). Zákazníci, kteří si playset koupí, si budou muset nainstalovat nejnovější herní patch (ten se stáhne a nainstaluje automaticky, pokud jejich konzole bude připojena na PSN/XBL). Pokud herní software nebude aktuální, po umístění kamene playsetu The Force Awakens na čtečku budou hráči přesměrováni na PSN/XBL, kde si hru před spuštěním playsetu aktualizují.

V případě PC verze hry není nutné mít portál, stačí opsat kódy z kartiček z figurek.