Dark Souls - desková hra EN

Obrázek (2)
Doporučujeme
Obrázek (2)
Obrázek
Obrázek (1)
2 499 Kč 2 065 Kč bez DPH
Za nákup tohoto produktu lze získat:4 998 bodů
Tento produkt lze získat za:249 900 bodů
Skladem
Osobně v Mostě:dnesPřepravní společností:zítra
Kód089863PNSteamForged GamesVýrobceSteamforged Games Ltd.Záruka24 měsíců
Parametry a specifikace
Typ hryfantasy a sci-fi
Počet hráčů2-4 hráči
Doporučený věk12+
Popis

Dark Souls™ - The Board Game je strategicky náročná, propracovaná, desková hra pro 1-4 hráče umístěná do světa Dark Souls. Hráči si mohou vybrat z několika základních tříd postav a prozkoumat nebezpečné lokality plné monster, pokladů, a soubojů se smrtícími bossy.

Hra je navržena speciálně pro fanoušky Dark Souls™ a používá řadu inovativních herních principů. Při hraní znovu pocítíte atmosféru jakou znáte z originální počítačové hry. Není to jen o procházení dungeonu, ale přesně jako u originální Dark Souls tato hra vyžaduje strategické uvažování, plánování a přesné provedení aby jste v ní uspěli.

Na dosažení vítězství budou hráči muset prozkoumat různá místa, porazit nepřátele a sesbírat vybavení předtím než se vydají bojovat na smrt se závěrečným bossem.

Tuto stolovku si můžete zahrát sami a nebo tradičně v kooperaci s dalšími hráči. Každý si vybere svůj charakter s unikátními schopnostmi. Hra nabízí několik obtížností od začátečníků až po ostřílené hráče deskovek a je jí také možné hrát znovu a znovu a přitom pokaždé jinak.

Hráči deskovek budou překvapeni jak rychle se hra připraví ke hře a jak dlouho vydrží. V základu nejsou předem dané scénáře a tak se jednoduše rozhodnete kam dát umístění nového dílu otočením kartičky z balíčku.

Pokaždé, když se rozhodnete, kam jít, narazíte na nová nebezpečenství. Pokud zemřete, pak pustíte vše, co jste nashromaždily a objevíte se u nejbližšího ohniště. Takže je na zváženou jestli jestli se zastavíte a načerpáte sílu z duší a nebo se budete riskovat setkání s příšerou, která může být nad vaše síly? Koneckonců, další lokace může obsahovat klíč k Bossovi, který ho porazí ...

Souboje jsou rychlé a smrtící. Dark Souls ™ odmění chytré hráče a potrestá ty, kteří jdou do souboje hlava nehlava. Hráči musí vysledovat chování nepřátel a naučit se bojovat co nejefektivněji.

Cestou kobkami objevíte nové vybavení, brnění a zbraně, ale protože máte jen omezenou kapacitu, budete si muset dobře promyslet, co vezmete s sebou a co zahodíte. Jednoduchý systém výdrže vaší postavy vás může dostihnout. Zranění a vyčerpaní pak budete čelit smrti.

Dark Souls Board Game obsahuje:
4 figurky a karty hráčů (Assassin, Herald, Knight, Warrior)
3 figurky Bossů (Dancer of the Boreal Valley, Dragon Slayer Ornstein & Executioner Smough)
figurky Mini-Bossů (Boreal Outrider Knight, Gargoyle, Titanite Demon, Winged Knight)
16 figurek nepřátel (2x Sentinel, 3x Silver Knight Swordsman, 3x Silver Knight Greatbowman, 2x Large Hollow Soldier, 3x Hollow Soldier, 3x Crossbow Hollow)
7 oboustranných herních polí
2 oboustranných herních polí pro Bossy
velké množství různých žetonů na mapu a karty
13 karet standardního vybavení hráčů
40 karet pokladů určených pro specifické postavy
60 karet základních pokladů
10 karet legendárních pokladů
18 karet pokladů pro Bossy
36 karet událostí / střetů
15 barevných kostek
80 kostiček pro označení zranění, únavy a úrovní postavy.

VideoPopis

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08