Dark Messiah of Might and Magic - Elements (X360) použité

Obrázek (10696)
Bazar
Vaše cena s DPH150 Kč
Vaše cena bez DPH150 Kč
Za nákup tohoto produktu lze získat:300 bodů
Tento produkt lze získat za:15 000 bodů
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Mostě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
Kód023972
PNZvláštní režim DPH
Záruka12 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Textanglicky
Obalanglicky
Audioanglicky
Doporučený věk16+
Vlastnosti hry1-2 hráčů offline
Obraz a zvukDolby Digital 5.1
Popis
Svět Might & Magic, jak ho ještě neznáte!
3D akční titul okořeněný jen velmi jemně PRG prvky, jež vás zavede do dříve neprozkoumané části světa Might & Magic, regionu Ashan, který je stižen apokalyptickým proroctvím. Tím proroctvím je Temný Mesiáš.

Jste obsazeni do role mladého hrdiny Saretha, který byl trénován v umění boje i magii, aby se utkal právě s Temným Mesiášem. Než se k němu dostanete, budete muset projít 12ti úrovněmi světa Ashan, kde na vás bude čekat široká škála nepřátel včetně draků, goblinů i nemrtvých, s nimiž budete coby Sareth bojovat prostřednictvím devastujících kouzel a více než 40ti zbraní střelných, bodných i sečných.

RPG prvek ve hře představuje možnost volby povolání (mág, bojovník, vrah), vylepšování základních vlastností (zranění, zdraví, odolnost, rychlost) a učení nových útočných i obranných pohybů a kouzel.

Nechybí ani podpora multiplayeru až pro 32 hráčů skrze LAN i internet, kdy máte na výběr ze 4 povolání a 2 ras. K dispozici jsou jak módy klasické (například DeathMatch), tak i zbrusu nový (Evolution). O technologický základ hry se postaral opěvovaný Source engine od Valve použitý na Half-Life 2, který zajišťuje nejenom vizuální přitažlivost, ale také slušný výkon na širokém spektru různých konfigurací, řadu speciálních efektů, podporu reálné fyziky, vysokou interaktivitu lokací a další.

Xbox 360 verze na rozdíl od původní PC se liší o zhruba dvouhodinové rozšíření způsobené začleněním různého nového materiálu a vychytání přibližně 800 chyb odhalených v PC verzi. Největší změnou je však přepracovaný multiplayer nejen co do přizpůsobení map menšímu počtu hráčů, ale také vyvážení tříd jednotlivých postav.

Hlavní rysy:

12 rozmanitých úrovní světa Ashan.
40 sečných, bodných i střelných zbraní.
Magie v podobě útočných prvků.
Výběr postavy ze tří povolání.
Multiplayer až pro 32 hráčů prostřednictvím LAN nebo internetu.
Upravený Half-Life 2 engine.