Dance on Broadway (Wii)

Dance on Broadway (Wii)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód050222
PNrepasované zboží
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Zpívejte, tančete a hrajte v nejlepších Broadwayských muzikálech od klasiky po nejmodernější představení. Zažijte kouzlo Broadwaye přímo ve vašem obýváku, zahrajte si Dance on Broadway.

Vlastnosti: pociťte jaké to je být v záři reflektorů tančete v Broadwayské choreografii pouze s vaším Wii ovladačem zpívejte podle karaoke na obrazovce zažijte ten pocit vystupování před publikem, získání standing ovations a nekončící aplaus přehrajte si písničky až z 20 nejlepších muzikálů sdílejte zábavu a velké show až se 4 přáteli zazpívejte si s kamarády nejznámější duety všech dob.

Zahrajte si v muzíkálech jako: All That Jazz, Chicago, Roxie, Time Warp, Rocky Horror Picture Show, Cabaret, Money, Money, Dreamgirls, Luck Be a Lady, Guys and Dolls, Lullaby of Broadway, 42nd Street Supercalifragilisticexpialidocious, Mary Poppins, You Can?t Stop the Beat, Hairspray, My Favourite Things, Sound of Music, Legally Blonde, Little Shop of Horrors, Aquarius ? Sunshine medley, Hair, Fame, Just Can t Wait to be King, The Lion King a dalších.