Culinatix (PC)

Culinatix (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód006470
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Culinatix je kuchařka v elektronické podobě, která vám pomůže zodpovědět každodenní otázku: „Co dnes budu vařit?“.
Obsahuje více než 500 receptů z domácí i světové kuchyně!
V Culinatixu je každý pokrm zachycen na svém „záznamovém archu“, který obsahuje ucelený přehled informací a obrázek již hotového jídla. Díky snadnému ovládání a přehlednému grafickému zpracování se v programu snadno a rychle zorientuje každý bez rozdílu věku. Culinatix obsahuje celou řadu specifických funkcí a možností, které z každodenní běžné záležitosti či povinnosti vytvoří zábavu.

- Hlavní okno - přehledně zachycuje veškeré náležitosti, které jsou nezbytnou součástí každého receptu (navigační lištu,obrázek pokrmu, seznam potřebných přísad, recept a přesný postup pro přípravu pokrmu, přehled/seznam všech receptů, vyhledávací panel,doba přípravy pokrmu (v minutách), odkaz na online fórum).

- Kuchařky - pomocí této funkce se přepínáte mezi jednotlivými kuchařkami - CulinatiX, Zdravá výživa, Knorr a Osobní. Zde si můžete do el. kuchařky přidat vlastní recepty a skoncovat tak s věčným opisováním a přepisováním receptů a vytvářením vlastních papírových seznamů osvědčených kulinářských tipů.

- Kalendář - prostřednictvím funkce „Kalendář“ bude pro vás hračkou vytvořit např. víkendové rodinné menu nebo i přehled jídel na celý měsíc dopředu. Kalendář je možné využít i pro každodenní poznámky čí upomínky. Tuto funkci si oblíbí i váš partner nebo děti. Snadno, rychle a velmi jednoduše mají možnost vám sdělit, kdy a na čem by si rádi pochutnali.

- Přehled nutričních hodnot pokrmu - analýza výživových hodnot pokrmu je důležitou součástí programu a pomocí grafů ihned získáte informace o celkové energetické hodnotě pokrmu, obsahu tuků, bílkovin a sacharidů.

- Doporučený nápoj - ke každému jídlu vám Moderní kuchařka doporučí i nejvhodnější nápoj – víno, pivo nebo nealkoholický nápoj.

- Nákupní list – seznam - s touto funkcí bude pro vás nakupování hračkou a nestane se vám, že by jste na něco zapomněli. Stačí si jen zvolit danou funkci, označit potřebné ingredience, vytisknout a vyrazit na nákupy.

- Poznámky - poznámky usnadňují práci. Můžete si je vytvořit u každého pokrmu či celého menu. Všeobecné poznámky představují libovolné informace, které se vytisknou vždy s tiskem nákupního seznamu. Kromě toho je u každého pokrmu vedle nákupního seznamu prostor pro další poznámky, které se vztahují právě k zobrazenému jídlu a mají individuální charakter.

- Vyhledávání - databáze CulinatiXu obsahuje téměř 550 receptů. K tomu si připočtěte vlastní vložené recepty a získáte velmi rozsáhlou kuchařskou „knihu“, v níž je potřeba se rychle zorientovat. K tomu využijete právě funkci vyhledávání a snadno naleznete potřebné informace.

- Fórum on–line- V případě, že jste připojeni na internet, přesměruje vás tato funkce na diskusní fórum na stránkách www.knorr.cz.