Crysis - Maximum Edition (PC)

Crysis - Maximum Edition (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód041336
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Crysis 2 (PC)
Skladem 4 ks
219 Kč181 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Speciální balení které obsahuje:
- Crysis
- Crysis Warhead
- Crysis Wars

Crysis je počítačová sci-fi akční střílečka (FPS) od oceněného vývojářského týmu Crytek, který má na svém kontě i takový hit jako je Far Cry (MC90).

Země, 2019: Na planetu Zemi dopadl obří asteroid.

Severokorejská vláda rychle zablokovala přístup na souostroví a veškeré informace o asteroidu zatajila. Spojené státy reagovali vytvořením elitní Delta Force jednotky, která má za úkol zjistit veškeré informace o dané situaci a podat zprávu Pentagonu. Uprostřed sílícího napětí mezi USA a Severní Koreou se najednou asteroid otevírá a na světlo světa se dostává ukrytá obrovská, 2km vysoká mimozemská loď. Ta začíná ihned pokrývat ledem celé své okolí a během chvíle zmrazí celý ostrov a drastickým způsobem tak ohrožuje atmosféru Země a ovlivňuje počasí na celé planetě. Invaze na planetě Zemi právě začala.

Dva nepřátelské národy teď musí zastavit mimozemšťany a zachránit lidstvo. Noví spojenci se vydávají do impozantních bitev proti pustošícím Alienům. Naděje se rychle zmenšuje a hráč musí provést své jednotky neprostupnou tropickou džunglí, krutou ledovou krajinou a přivést je až do nitra mimozemské lodi, kde budou bojovat proti nepřátelům dokonce ve stavu beztíže.

Crysis nabízí hráčům jedinečný FPS zážitek, ve kterém musí přizpůsobit svou taktiku, způsob hraní, zbraně i další vybavení jedinému cíli – přežít a odvrátit mimozemskou invazi.

Crysis využívá nejmodernější technologii enginu od Cryteku - CryENGINE™ 2

Crysis Warhead
V novém paralelním příběhu k událostem původní Crysis se pusťte do boje v roli impulzivního seržanta „Psycho“ Sykese. Psychova tajná mise jej zavede na druhou stranu ostrova, kde se pustí do nemilosrdného pronásledování severokorejského generála, jenž je stůj co stůj odhodlán zmocnit se výkonné technologie. S univerzálními schopnostmi svého nanoobleku a arzenálem plně modifikovatelných zbraní a vozidel k dispozici, udělá Sykes vše, aby přísně tajný úkol beze zbytku splnil.

Akce na druhé straně ostrova je mnohem intenzivnější, bitvy zuřivější a hlavním heslem již není pouhé „adaptovat se a přežít“. Coby seržant Sykes se nyní musíte počínat tak, abyste na bitevním poli dominovali. Obsazujte oheň chrlící dvouhlavňové kulomety, zmocňujte se nových vozidel nebo se pohybujte v neviditelném módu – průběh akce a prostředky k dosažení vítězství závisí jen na vašem rozhodnutí.