Confrontation (PC)

Confrontation (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód043494
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Confrontation je vynikající real-time strategie s prvky klasického RPG, díky nimž je tato série na celém světě tolik oblíbená.

Děj se odehrává ve fantastickém a originálním světě zvaném Aarklash, ve kterém právě nastává věk Ragnaroku, Soumraku bohů. Čtyři hlavní frakce zde bojují o nadvládu nad zemí: krutí skřeti, smečky divokých vlkanů, strašliví gryfí bojovníci a děsivé stvůry Škorpióna.

V této hře, kde je hlavní důraz kladen na strategii, povedete družinu nejlepších vojáků, kterou si budete moci vycvičit tak, aby měla stejně vynikající schopnosti fyzické i duševní. Můžete do svého oddílu najímat nové členy, vybavovat je a rozvíjet jejich schopnosti. Občas potkáte i mocné spojence, s nimiž budete moci bojovat bok po boku a vymýšlet nové strategie na co nejúčinnější ničení nepřátel. Musíte své svěřence vést opatrně, maximálně využívat jejich schopností a vybavení, stejně jako prostředí, v němž se zrovna nacházíte. Jen tak se dostanete z nebezpečných situací a nakonec dosáhnete vítězství.

Minimální požadavky:

System: Win Xp 32
Procesor: Pentium 4 3.0GHz / Athlon 64 3000+
Grafická karta: GeForce 405 / Radeon X1600
RAM: 1 GB
DX 9
HDD: 7.5 GB

Internetové připojení
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.