Blade II (BD)

Blade II (BD)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód045229
PNEOL
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Možná si to stále nechcete připustit, ale upíři existují. Žijí mezi námi a živí se námi. Jediným, kdo nás od nich dokáže ochránit, je Blade - napůl člověk, napůl upír. Snímek Blade 2 navazuje na úspěšný první díl a rozhodně mu nezůstává nic dlužen.

Jak již bylo řečeno, Blade je kříženec upíra a člověka. Nevadí mu sluneční svit, dokáže se regenerovat, je mrštný a silný. Ideální kombinace. Až na to, že v něm zůstává touha po krvi, kterou musí zahánět speciálním sérem.I ve druhém pokračování je hlavní pracovní náplní Denního tvora vyvražďování upírů. K tomu má výbavu sahající od titanového meče a česnekového plynu po stříbrné kulky.

Minule mu v tom pomáhal Whistler, ale ten zemřel, a tak se protentokrát spojil s expertem na antiupíří zbraně Scudem.Ale ani druhá strana nezahálí. Do potemnělých ulic přicházejí noví, lepší dědicové krvelačného odkazu. Nakažení virem, který odstraňuje hned několik jejich původních „nedostatků“, a ztrácející veškeré zábrany - pokud to jde, vysají i upíra.Dost na to, aby se o svou existenci začal bát i po staletí budovaný klan normálních upírů a aby o pomoc požádal svého úhlavního nepřítele Bladea a udělal z něj vůdce Bloodpacku vycvičeného právě proti němu. A co víc, světlo světa opět spatřuje starý známý Whistler…

Stejně jako v jedničce, ani tady nechybí rychlé a efektně pojaté souboje, které bezustání dopují počítačové speciální efekty a akci odpovídající hudební doprovod. Hlavní kostra příběhu sice nepřináší nic nového, ale i tak dojde k několika nečekaným zvratům. Nezapomeňte však, že se jedná o adaptaci kresleného komixu. A ta se režisérovi Guillermu Del Torovi a scénáristovi Davidu S. Goyerovi povedla znamenitě. Nudit se rozhodně nebudete a maximum pro to odvedli i herci Wesley Snipes (Blade), Kris Kristofferson (Whistler) nebo Ron Perlman (vůdce Bloodpacku).

Bonusový obsah nemusí být v českém jazyce