Battlefield 2 (PC)

Battlefield 2 (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód003773
PNEA vypnulo servery
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
Battlefield 3: Back to Karkand (PC)
Skladem 5 ks
49,0 Kč40,5 Kč bez DPH
Popis
Parametry a specifikace
Popis
Online režim vypnut ze strany EA. Multiplayer by mohl fungovat ale jen na uživatelských serverech. Updatem hry na nejnovější patch získáte zdarma všechna DLC.

Hra, která získala několik ocenění, Battlefield, vtrhla do moderního válčení se svým novým pokračováním Battlefield 2™. Hra přenáší hratelnost a vzrušení ze hry Battlefield 1942™ do moderní éry s vylepšenou týmovou hrou a s těmi technologicky nejvyspělejšími vozidly a zbraněmi, které jsou člověku dostupné.

Ve hře Battlefield 2 si hráč může vybrat, za kterou ze tří silných stran bude hrát: za USA, Čínu nebo za nově vytvořenou Koalici Středního východu. Kromě té nejmodernější výzbroje si hráči také budou moci vyzkoušet více než 30 vozidel, aby uspěli ve velkém válečném konfliktu, kam se v online bitvách může připojit přes 100 skutečných hráčů. Navíc stálý vývoj postav umožňuje hráčům povýšení a dosáhnout tak až hodnosti generála.

Zcela nový herní engine a fyzikální systém vás přenese na moderní bitevní pole tak, jako žádná jiná hra. Nová možnost prostřelit různé věci je závislá na jejich konstrukci a na výkonu zbraně. Aby hráč v boji přežil, musí si uvědomit, jaký je rozdíl mezi krytím a maskováním.
V Battlefield 2 uvidíte úžasné, detailní a zničitelné prostředí, které se rozkládá od městských ulic až po odlehlé lesy. Aby byl zajištěn maximální možný herní zážitek, přizpůsobuje každá mapa v Battlefield 2 své měřítko podle počtu hráčů a automaticky optimalizuje poměr počtu hráčů a počtu vozidel na mapě,.

Vylepšená týmová hra hráčům umožní skočit přímo do první linie bojových jednotek anebo se stát osobou v pozadí, která v novém „Commander módu“ řídí a směruje útoky svých spoluhráčů.
Vojenská výbava ovlivňuje vozidla, která hráč použije. Například lékařská výbava transformuje vozidlo do mobilní nemocnice a výbava speciálních jednotek může skrýt letadlo před nepřátelskými radary.
Hlavní herní možnosti
Online akce
Online multiplayerová akce s více než 100 hráči na PC.
Herní engine
Zcela nový herní engine, který nabízí úžasně živé herní lokace, realistickou fyziku a dynamické osvětlování.
Přizpůsobivá mapa
Mapa vždy přizpůsobuje své měřítko na ty postavy, které zrovna bojují, aby vám pokaždé umožnila jedinečný a intenzivní herní zážitek.
Více než 30 vozidel
Budete mít v rukou více než 30 vozidel z kategorie pozemských, námořních anebo vzdušných. Např. tanky, helikoptéry, vznášedla anebo stíhačky. 3 strany
Vyberte si zde budete bojovat s armádou USA, Číny nebo Koalice Středního východu – každá má svůj vlastní arsenál zbraní.
Druhy jednotek
Využijete bojové vlastnosti různých druhů vojenských jednotek, např. ostřelovači, speciální jednotky, protitankové jednotky, protitankové jednotky a další.
Moderní zbraně
Vaši ničivou sílu umocní nejmodernější zbraně, např. rakety s tepelným zaměřováním nebo laserové bomby.
Krytí a maskování
Možnost průstřelu materiálu dá vojákům pocítit co znamená krytí a maskování.
Vývoj a růst postavy
Když se vám ve hře daří, získáváte vyšší hodnosti od vojín až po generála a otevíráte si tak nové zbraně, vozidla, medaile a další...
Řadový voják nebo velitel
Připojte se k bojové jednotce anebo vyberte nový „Commander mód“ a vezměte na sebe strategickou úlohu, kdy budete muset na bitevním poli perfektně velet svým jednotkám.