ASUS ROG Scabbard podložka pod myš (PC)

Obrázek
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód094755
PN90MP00S0-B0UA00
VýrobceASUS
Záruka24 měsíců
Popis
Parametry a specifikace
Popis

Herní podložka pod myš Asus ROG Scabbard. Trvanlivá textilie Cordura Lite odolná proti postříkání nebo skvrnám, pro optické i laserové senzory, protiskluzový podklad "ROG red", švy odolné proti roztřepení, Zářivý nápis ROG Scabbard, rozměry 900 x 400 x 2 mm.

Velká hrací podložka pod myš Asus ROG Scabbard vám nabízí dostatek místa pro herní myš a klávesnici, což z ní činí ideální plochu pro dlouhé herní maratony. Je vybavena skvělými prvky pro pohodlné, rychlé a přesné ovládání a vyniká svou odolností. Ovládněte herní bojiště s podložkou Asus ROG Scabbard.

Hlavní přednosti podložky ROG Scabbard
Trvanlivá tkanina Cordura Lite odolná proti postříkání.
Nápis ROG Scabbard svítící ve tmě.
Červený protiskluzový podklad "ROG red".
Obšité okraje proti roztřepení.

Textilie Cordura Lite
Trvanlivá textilie Cordura Lite je odolná proti postříkání nebo skvrnám a zároveň se velmi snadno udržuje. Tato textilie je s oblibou využívána při výrobě odolných sportovních, outdoorových a vojenských doplňků. Navíc poskytuje konzistentní a citlivou sledovací plochu s odpovídajícím třením, která je vhodná jak pro optické, tak pro laserové senzory. Prostě ideální materiál pro herní povrch.

Praktická a stylová
Jednou z předností je velká plocha o rozměrech 900 x 400 x 2 mm, která pojme veškeré herní vybavení a příslušenství. Maximální pohodlí pro vaše herní klání vám zajistí 2mm tlustý, lehce polstrovaný profil. Má styl a zářivý nápis ROG Scabbard dodá tu správnou herní atmosféru.

Klíčové vlastnosti
Herní podložka pod myš Asus ROG Scabbard s rozměry 900 x 400 x 2 mm. Povrch z trvanlivé textilie Cordura Lite, která je odolná proti postříkání nebo skvrnám. Konzistentní a citlivá sledovací plocha s odpovídajícím třením pro optické i laserové senzory. Červený protiskluzový podklad "ROG red". Švy odolné proti roztřepení. Zářivý nápis ROG Scabbard.

 

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.